Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
BloodyMen

Banowanie

Recommended Posts

Ostatnio zauważyłem w internecie takie wh jak wh + antySS ( poczytajcie o nim w necie , za dużo rozpisywania) dlatego pomyslałem nad tym aby zamiast robienia SS robić automatyczne demka gracza.

Nwm czy takie coś da się zrobić ale dobrze by było spróbować :)

Co wy na to ? :]

Tak jest takie coś jak Anty ss ale to łatwo poznać kto tego używał. w zwykłych ss'ach screen ma nazwę mapy i numer a na screen z Anty ss ma zupełnie inną nazwę. A poza tym by kręcić każdemu graczowi z osobna demka to by zajęło to dużo czasu bo w między czasie może latać paru kakaowców z wh i jak tu to ogarnąć dla tego jest używane robienie ss'ów. Moim zdaniem kręcenie demek jest dobrym pomysłem ale to tylko na jednego typka natomiast ss'y są lepsze.

To co wolfnh bo trochę wysiłku będzie :)

Tak jest takie coś jak Anty ss ale to łatwo poznać kto tego używał. w zwykłych ss'ach screen ma nazwę mapy i numer a na screen z Anty ss ma zupełnie inną nazwę. A poza tym by kręcić każdemu graczowi z osobna demka to by zajęło to dużo czasu bo w między czasie może latać paru kakaowców z wh i jak u to t dla tego jest używane robienie ss'ów. Moim zdaniem kręcenie demek jest dobrym pomysłem ale to tylko na jednego typka natomiast ss'y są lepsze.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...