Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PeReS

Propozycja

Polecane posty

Tak jak w temacie mam propozycje aby dodać 2 rzeczy a wiec tak

1.Dodać grę snake tak jak na BB, jeśli nie żyjemy to możemy otworzyć menu tej gry, a jeśli żyjemy to automatycznie blokuje menu gry.Ta gra jest właśnie dobra dlatego, że jeśli nie żyjemy to zamiast oglądać jak ktoś gra to można sobie zagrać w snake i szybko czas leci do rozpoczęcia nowej rundy. :)

2.Kolejna propozycja jest taka, że jeśli rozpoczyna się zabawa killdey to wszystkim VIP'om ustawia po 100hp zamiast 150hp i jak się już zakończy runda i rozpoczyna nowa to daje z powrotem 150hp vipom i jest to fair play gra i każdy jest równy z hp na tej zabawie.

Tutaj daje linka do pluginu snake.

http://amxx.pl/topic/51148-snake-game/

@@EDID@@

Jeszcze mam propozycje modelu skina vipa chodzi mi o taki że koleś ma taką skórzaną kurtkę a na plecach narysowaną koronę taką fajną :).

I co myślicie o tym ??:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drugiej niestety nie poniewaz to jest przywilej VIPA

Wiem, że to jest przywilej VIPa, ale by były równe szanse powiedzmy, że nie posiadasz vipa i rozpoczyna się killdey ty posiadasz 100HP razem z twoim kolegą vip, który jest w teamie drugim vipem i oni mają po 150HP to już nie macie z nimi szans i to jest pewne a tak na killdeyu vip, by miał 100hp i by było równo mi chodzi o to, aby tylko take coś dodać na killdeya i inne zabawy to już normalnie vip, by miał 150hp :).A wiem, że z tym hp vipa na killdeyu da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zastanowię się, ale raczej nie. Po co zaśmiecać Serwer?

2. Vip jest po to aby go używać. Ktoś kupuje to więc czemu ma mieć 100hp jak no vip? Na boxie HP się resetuje, to wystarczy. Na zabawach musi zostać tak jak jest.

3. Modele Vipa były, nie bez przyczyny zostały usunięte. Bugowało to się z modelem FreeDay, często się gracze zapominali i dochodziło do FK. Zostały dodane inne modele graczy i w tej kwestii raczej nic nie będę zmieniał.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...