Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Monster

Moża jest szansa na UBT?

Polecane posty

Imię Damian

Nick: Monster

Wiek: 16

Byłeś już w UnBan Team?: Tak, byłem, na niegdyś rizkręconej sieci.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Cóż w weekendy to do 5 godzin, a normalnie w dni robocze, około 3 godzin. Ale zbliżają się wakację i ocenki już prawie wystawione, więc czasu wolnego coraż więcej będzie. Chociaż fakt, że ostatnio byłem mniej na forum, ale to przez wyjazdy za mój region.

Kilka zdań o sobie: Na imię mam Damian, ale tak się w szkole przyjęło, że jestem "Danon" :) mam 16 lat mieszkam na dolnymśląsku, bardzo lubię grać w piłkę nożną, jak i koszykówkę, lubie być pomocny. Interesuje się motoryzacją, czyli modele samochodów, liftingi, rajdy, wyścigi itd. itp. Mam spore poczucie chomuro, zawsze można się ze mną razem pośmiać i w sumie to tyle. Dzisiaj już dość późno i jakoś nie mam weny do pisania :)

// skoro pisałem wyżej, że miałem wyjazdy,a teraz będę już normalnie siedział na forum, to bierzcie pod uwagę to co pisze. Co do postów, to po co mam spamić na złamanie karku, żeby tylko mieć spełnione wymagania na jakąs rangę?? A co do stażu- minimum miesiąc, a dokładnie jutro mija miesiąc od kiedy tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...