Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

EagleEye

Uwaga dotycząca umięjętności UBT i inna sprawa.

Polecane posty

Piszę ten temat, ponieważ mam obawy, że ubt nie umie przewijać demek z hltv, co nie jest jakąś magią i jest to tak proste, że szok, a moim zdaniem na 100% powinni umieć.

Dzisiaj zgłosiłem czitera, a Spr!Nt mi napisał, żebym nagrywał demka a nie wstawiał z hltv bo nie mają czasu całą mapkę oglądać :facepalm:

A kto ci każe ??? Napisałem od której minuty gościu gra itp. to mógł sobie przewinąć a ten mi takie rzeczy pisze..

Dowód:

http://speedy.sh/2TxbC/sprint.png

A przy okazji, chciałbym zauważyć z tego co zaobserwowałem, że admini i inni dają bany typu " demko na forum" "czekaj na demka" a nie wstawiają demek na podejrzanego. Nie wiem czemu... Nawet jak się popełniło błąd to się powinno napisać coś np. Przepraszam popełniłem błąd albo coś....

Chyba coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Tak jest. By oglądać demko z HLTV to nie trzeba oglądać całej mapy od początku do końca. A czasem jest tak że zbanowani gracze którzy mają nakręcone demko muszą czekać sporo czasu by UBT lub admin wstawili demko i można było sprawę omówić. Ale co do HLTV Jest komenda na demko w którym można przewijać akcję od danej minuty od której się che zobaczyć jakiś moment. Ta komenda nazywa się ( viewdemo ) a co prawda jest druga komenda na oglądanie demka ( playdemo ). Dziwne troszkę że co poniektórzy tego nie znają.

Widocznie w tamtym poście co pokazał nam EagleEye, to Spr!Nt nie ogarnął tematu ale możliwe , że mógł być zły lub miał jakiś problem albo śpieszył się gdzieś. Różnie to bywa w naszym życiu. Każdemu się zdarza coś. Ale powinien wiedzieć że są dwie komendy na oglądanie demka z HLTV. Ale to już na przyszłość będzie wiedział. :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co powiedział wolfnh, fakt faktem, że mógł nie mieć czasu albo mieć zły chumor, ale nawet jak jest w tym UnBan Teamie, to mógł nie zamykać owego tematu, tylko zostawić dla kolegi z UBT, albo obejrzeć demko później kiedy będzie miał czas, zwłaszcza, że EagleEye, podał minuty w jakich ma oglądać, to japi problem pobrać demo, zmienić nazwę na jakąś łatwą i w konsoli wpisać viewdemo z nazwą dema... (lepiej viewdemo, bo można przewijać) sam to robiłem na innej sieci, i to po prostu bułka z masłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie mógł być zły? miał kiepski dzień? panowie bez jaj po prostu nie znał tego i tyle a nie bronicie go... Jak można nie pamiętać tej komendy, to tak samo jak admin mając zły dzień zapomniałby komendę amxmodmenu omg!

Z tym się zgodzę, że mógł nie mieć czasu, ale mógł inaczej napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak chciałbym podkreślić, że jesteśmy tylko ludźmi. Możemy popełnić jakieś błędy lub czegoś nie zauważyć. W tedy liczymy również i na was abyście nas poprawili lub oznajmili co źle zrobiliśmy (ja sam tak uważam i jestem wdzięczny jak ktoś mi zwróci uwagę lub poprawi). Co do tematu gdzie trzeba było obejrzeć HLTV - tutaj wina jest jednak Spr!nta ponieważ nie trzeba było oglądać całego tylko były podane minuty. Sam uważam, że jeżeli ktoś podaje "oglądnij sobie HLTV" to od razu zamykam coś takiego, bo mam swoje sprawy i nie chce tracić czasu na oglądanie całego HLTV.

Z tego co zauważyłem to jest bardzo słaby kontakt pomiędzy członkami UBTeam i nie pomagamy sobie wzajemnie. Dlaczego jeżeli on nie miał czasu obejrzeć nie napisał do mnie, czy do kogoś innego z UBTeam? Wydaję mi się że nad tym wypadałoby popracować aby zwiększyć komunikację pomiędzy członkami.

Tyle mam do powiedzenia, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie źle, ale chodzi mi o to,że jak ktoś jest w tym ubt to jakiś poziom powinien reprezentować,a nie że dostane ubt i nie umiem podstawowych rzeczy.

Powinny być jakieś szkolenia albo poradniki, np. taki http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=44024#44024. I ten kto chce się dostać do ubt i wyższych rang powinien przeczytać takie poradniki.

Moim zdaniem, ten poradnik oraz inne dotyczące sprawdzania ss/demek( tak wiem nie ma chyba o demkach), powinny być obowiązkiem do przeczytania, żeby coś umieli i wykonywali dobrze swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...