Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wolfnh

Pytanie o cs1.6 i cs;go

Polecane posty

Witam mam taką sprawę. Mam dwa konta steam na jednym kompie wiem że można mieć dwa konta na jednym kompie ale nie o to mi chodzi. Chciałem się zapytać o takie coś. Gdyż na jednym koncie steam mam cs 1.6 a na drugim koncie mam cs:Go i teraz pytanie brzmi. Czy mogę jakoś grać w cs;Go na koncie tym pierwszym nie logując się na to drugie co jest cs;Go? Czy można jakoś przenieść z drugiego konta cs;Go na to pierwsze z cs 1.6? Proszę o pomoc dwa konta są na osobnym Emailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej możliwości , jeżeli kupowałeś cd-keya lub w empiku to mogłeś od razu wpisać cd-keya z go na tego steama z 1.6 , leecz jak masz 2 konta to już nic nie zrobisz tylko możesz się logować na któreś z nich bo inaczej nie pograsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Black jak to robić dokładnie? Bo chciałbym grać w cs;Go tam gdzie jest cs 1.6 Tak jak ty mówisz tylko nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BlackDead, Dzięki Bardzo mi pomogłeś już to zrobiłem teraz mogę ciupaś w cs;Go na swoim pierwszym koncie bardzo to przydatne jest i fajnie że takie coś można zrobić. Dziękówa. :D Można zamknąć temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...