Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
PeReS

Poradnik [Co to jest rash?]

Recommended Posts

[TAK NIE WOLNO ROBIĆ]A wiec tak rashowanie jest to coś takiego, jeśli mamy mapę de_dust2 i są 2 spawny jeden od CT a drugie od TT i powiedzmy wszyscy zawodnicy z TT polecą szybko na spawna przed czasem do CT aby ich zabić i nie wykonywać [celów, czyli podłożenie paki na bs] i to jest właśnie rashowanie, a jeśli osoba z CT poleci na spawn TT przed czasem to tak, że jest to rash i nie wykonywanie celów, czyli pilnowanie dwóch bs'ów.

I dlatego Admini powiedzmy PB piszą coś takiego "@@g Rash po 2:50".

[TAK WOLNO ROBIĆ]Tak, że inni gracze raczej wielu graczy myśli, że rashowanie jest coś takiego, że powiedzmy mamy teraz mapę "Rats" i są dwa spawny 1 spawn od CT, czyli w lodówce a drugi spawn w szafie, czyli TT i, jeśli TT, z drugiej strony wychodzą z szafy i stoją i patrzą na przeciwnika i ani w niego nie szczelają ani nic, bo myślą, że to jest rashowanie a wcale nie rashowanie jest to co napisałem na górze, jeśli wychodzimy z szafy i widzimy przeciwnika drużyny przeciwnej to można go atakować swobodnie pamiętajcie to nie jest rashowanie tak samo przeciwnicy CT, jeśli wychodzicie z lodówi i idziecie drabiną na górę i widzicie z przeciwka przeciwnika, czyli TT to tak, że można go atakować tak samo, jak idziecie np dołem, czyli ziemią i widzicie z przeciwka przeciwnika to tak samo można go atakować.

Mam nadzieję, że poradnik jest zrozumiały no to na tyle i dziękuje za czytanie poradnika (to jest mój własny poradnik z głowy, a nie z internetu). Jeśli jest taka możliwość to proszę piwko :D:).