Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MastHer

prozba związana z lvl

Polecane posty

Mam prośbę żeby zresetować lvl i farbki bo są juz za duże lvl grać się nie da jak wbije taki r3m!ks czy |R.M|<3 bo mają 200+ lvl. I mojim zdaniem nowi gracze przez to się zniechęcają grać na tym serwie. A mogli by grać regularnie i kupować vipa/premke/lvl i serw by się rozkręcał coraz bardziej. Chociaż i tak jest bardzo dobry/znany/uczęszczany ale mogło by być jeszcze lepiej. Tyle ode mnie

/MastHer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mojim" Ale literówka a za pomysłem jestem za,ponieważ ludzie piszą słowa typu "Jap** wychodzę on ma 200 + lvl i grać się nie da"

A tak to każdy masz szanse jak takowy reset będzie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastHer 13.05 odbył się reset lvl/farbek to teraz co 3 tygodnie miałby byc reset. Co by ci to dało jak i bym tak kupił lvl i mialbym najwiekszy . Na WIELKIE NIE. Nie po to siedziałem na kompie i wbijalem lvl żeby co 3 tygodnie był reset LVL. Jeszcze raz wielkie NIE. :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

remiks ja wiem czemu jesteś na nie bo mmasz duży lvl a z małym nie umiesz grać . I co z tego ze był 3 tyg temu Ale jak są juz lvl 350+ to by się przydał jak kiedyś były lvl 170+ to większość się awanturowała ze trzeba reset.

/MastHer

[ Dodano: 2014-06-02, 07:01 ]

A i przydało by się zrobić reset bo jeszcze jak teraz konkurs żeby każdy miał równe szanse !! Tyle o dumnie

/MastHer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastHer 13.05 odbył się reset lvl/farbek to teraz co 3 tygodnie miałby byc reset. Co by ci to dało jak i bym tak kupił lvl i mialbym najwiekszy . Na WIELKIE NIE. Nie po to siedziałem na kompie i wbijalem lvl żeby co 3 tygodnie był reset LVL. Jeszcze raz wielkie NIE. :facepalm:
, ma racje. Nie po to ktoś wbija lvl, żeby zaraz go ktoś mu skasował. Może lepiej by było wogóle wykasować opcje, z lvlami? Nie będzie rówych i równiejszych, lepszych czy gorszych. Chociaż drugą stroną medalu jest to, że wtedy napewno odpadnie wielu stałych graczy.

Ot taki moje skormne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak, że jestem na wielkie NIE dlatego, że, jeśli ktoś się stara aby mieć dobry level taki w sam raz a tutaj reset leveli i znowu odnowa, to jest bardzo denerwujące moim zdaniem nawet ja nie posiadam większego levelu. Zdarzają się osoby, które bardzo długo przebywają na serwerze i nabijają levele i co ktoś będzie miał wysoki level to tu reset zapewne jak byś ty miał wysoki level i ktoś, by dał taką propozycje aby je zresetować to byś był na wielkie NIE wiec graj jak grasz rozumie jak osoba będzie miała max level na serwerze to już trochę można pomyśleć nad resetem to na tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...