Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

remiks3

Propozycja do sklepu

Polecane posty

Witam. Mam taka propozycje żeby do sklepu dodać Przenieś Lvl. Polegać to będzie na tym że za kwotę 6 zł

w portfelu będzie można przenieść Poziom Np. Z Klasy Assasin 165 lvl Przenosi na klase Komandos 165 lvl.

Czyli jeżeli mamy Assasina 165lvl i Komanods np 43 lvl to przeniesie nam poziom do 165 lvl a nie doda poziomy

( Chodzi o to ze jeżeli na Assasin jest 165 poziom i na komandos 43 poziom to nie sumuje poziomow do 208 poziomu tylko ustawi nam na komandosie 165 lvl ).Proszę aby BlackDead się wypowiedział na ten temat.

Pozdrawiam remiks :trol:

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ ŻE JEŻELI TAKA KWOTA BY NIE PASOWAŁA BALCKOWI TO MOŻNA JA ZWIEKSZYĆ/ZMNIEJSZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli chodzi ci o to aby przełożyć levele na inną klasę to się da lecz tego niema w sklepie ale jeśli byś napisał do Blacka na pm to by ci te levele zmienił na inną klasę lecz to nie jest za darmo tylko byś musiał kupić to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale jak? Tego nie da się zrobić automatycznie, to musi robić H@/opiekun, a takowy raczej nie będzie wchodził co kilka godzin na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale jak? Tego nie da się zrobić automatycznie, to musi robić H@/opiekun, a takowy raczej nie będzie wchodził co kilka godzin na serwer.

Ale H@ nie musi wbijać na serwer wystarczy, że napiszą do niego na PM i Blacku to zrobi i odpisze mu, że w nex mapie będzie miał to przemienione, ale tak jak napisał gracz w temacie, po co non stop pisać do Blacka na pm, jeśli można do tego wykorzystać sklep, lecz właśnie nie wiadomo czy da się wgrać to do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale H@ nie musi wbijać na serwer wystarczy, że napiszą do niego na PM i Blacku to zrobi i odpisze mu, że w nex mapie będzie miał to przemienione, ale tak jak napisał gracz w temacie, po co non stop pisać do Blacka na pm, jeśli można do tego wykorzystać sklep, lecz właśnie nie wiadomo czy da się wgrać to do sklepu.

No mówię Ci, że się nie da tego zrobić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omega na i innych serwerowniach widziałem takie cos wiec da się zrobic.

Wiec Salem taka propozycje bo po co ma black słuchać takich. Zrobi taka opcje na sklepie i będzie miał spokuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...