Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PeReS

Propozycja Najlepszy gracz rundy i inne propozycje.

Polecane posty

[Propozycja nr 1] Mam taką propozycje aby dodać plugin Najlepszy gracz rundy czyli pokazuje ile fragów zabił i tp tutaj daje opis pluginu.

Opis pluginu: Na koniec rundy pokazuje najlepszego gracza na danej mapie. Plugin sprawdza ilość fragów graczy, po czym przemnaża ją przez wartość podaną w cvarze "amx_frags_multi", a następnie odejmuje ilość śmierci danego gracza i wtedy ten który będzie miał najlepszy wynik zostanie wyświetlony na czacie na kolorowo.

Link do pluginu:

http://amxx.pl/topic/41208-best-player-on-map/

[Propozycja nr 2]Oraz mam jeszcze jedną propozycje ale nwm czy taki plugin da się zrobić a wiec tak ten plugin powinien tak wyglądać że Admin pisze komende amxmodmenu--->zmutuj gracza--->wybiera danego gracza---->daje mu czas ile ma być zmutowany.I temu graczowi pisze gdzieś na górze albo w jakimś dowolnym rogu ile ma czas do odmutowania lub komendę /czas i potem jak ten czas minie to automatycznie gracz zostaje odmutowany.

Wiem że niema takiego pluginu na internecie ale czy da rade zrobić taki plugin samemu ? a jak by się dało to fajnie by było jak Blacku by zrobił taki plugin.

[Propozycja nr 3]I Jeszcze jeden plugin: by polegał na tym że jeśli dany gracz pisze coś na sayu czyli brzydkie słowa na jakiegoś gracza to Admin tak że może mu odebrać pisanie na sayu czyli by miało tak wyglądać:

Admin pisze w konsoli amxmodmenu--->Zablokuj pisanie graczowi---->wyświetla się lista graczy--->wybiera danego gracza czyli np gracz ARSO----> i temu graczowi pisze na sayu że zablokowano ci pisanie na sayu na 5 min i gdzieś tam w dowolnym miejscu może zobaczyć ile czasu mu zostało do odmutowanie mu say np może napisać komendę /czas i tak samo Admin ma opcje zablokowanie say graczowi na zawsze a tak że ten plugin by działał tak że jeśli gracz wyjdzie z serwera i wejdzie to dalej ma blokadę która mu nie pozwala pisać do czasu aż czas się mu skończy. :)

I co myślicie o tym ? xd

Proszę odpowiedzieć mi na Propozycje nr 2 oraz nr 3 czy da rade zrobić taki plugin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dobry pomysł ;)

2. Mhm dobry pomysł , ale nie lepiej komenda /mute ??

3. Lepsze by było , żeby jak gracz będzie przeklinał to go kickuje lub ban 1 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3. Lepsze by było , żeby jak gracz będzie przeklinał to go kickuje lub ban 1 min ;)

Tak ale chyba lepiej nie było by dawać mute niż bana ? na 1 min bo jeśli byśmy nie dawali bany za to tylko mute to by grało więcej graczy no ale jeśli by ktoś wyzywał czyjąś rodzinę no to już bana trzeba dać.

No nwm jak myślicie to już wasze opinie co myślicie o tym :D

a[N]a[T]i[C]"]

3.Znałem taki plugin,że jak ktoś przeklnie ma 15 sek na powiedzenie przepraszam.

Tak to ja znam taki plugin ale jeszcze nie lepiej aby zrobić tak jak opisałem no ale jeśli oczywiście by nie było takiego pluginu to lepiej wgrać taki plugin co teraz napisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jest już coś takiego wprowadzone.

2. Gimbusy specjalnie będą przeklinały, żeby być zmutowanym.

3. Może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak

1. Już jest dla pierwszych 3 os jest nagroda czytaj tu

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=8595

2. Gdyby ktoś nie wiedział to menu cs jak opcja mutowania Plater list --> wybierasz gracza i klikasz 2 razy ( do menu przechodzi się za pomocą esc)

3. Ten plugin jest zbędny bo chyba od tego są admini żeby pilnowali porządku na serwie i banowali takich graczy

PODSUMOWANIE

Większość zbędna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...