Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

krisek

Niesłuszny ban

Polecane posty

Mój Nick w grze: cHrIst0ph3r l1l

Nick Admina/Gracza: Spr!Nt

IP oskarżonej osoby: nie znam ip admina

Steam ID oskarżonej osoby: nie znam id admina

Data,godzina, mapa zdarzenia: 19:07 31.05.14 May nie znam bo dopiero zaczynam grę na tym modzie.

Opis Sytuacji: Dostałem bana z powodem "Blkujesz resp". Pomijając ten rażący jak na admina błąd ortograficzny chodzi tutaj o to, że ct zablokowało (zabudowało) wyjście z respa zombi (tt) a ja będąc w tt napisałem mu o tym na u@ i dostałem bana. Przecież to nie ja byłem w ct i zabudowałem te wyjście z respa. Godzina to mało i nie chodzi mi głównie o ub ale o porozmawianie z adminem.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

O co prosisz: o ub.

amxbans http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=11938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że nie mam ss'ów jak blokowałeś respa ale wbijam na serwer a tu tak..

1. Każdy się wyzywa.

2. Każdy spami u@, że chyba 5-7 os zablokowało respa.

3. Pisałem szybko, żeby odblokować respa i zbanować każdego kto go blokował.

4.Ban słuszny ponieważ blokowałeś respa.

Do widzenia panu.

EDIT:

Admin widzi kto ostatni dotykał dany klocek / blok i tam był twój nick, więc teraz nie wymyślaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz że byłem w tt (zombi). Doszedłem do gry, zrespiło mnie i od razu napisałem na u@ o tym że resp zablokowany i dostałem bana (nie grałem łącznie nawet 1 minuty). Ogarnij człowieku.

Edit;

Pkt 1 nie jest adekwatny do skargi. Jest o niesłusznym banie a nie o wyzywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz że byłem w tt (zombi). Doszedłem do gry, zrespiło mnie i od razu napisałem na u@ o tym że resp zablokowany i dostałem bana (nie grałem łącznie nawet 1 minuty). Ogarnij człowieku.

Hhaahahahh wybacz, nie będę się bawił. Nie kłam bo ja wiem co widziałem, że zablokowałeś i cie zombi zabili to nie moja wina ban słuszny i nie kłam... Admin widzi kto ostatni dotykał klocek / blok był twój nick dostałeś bana i nawet mi pisali na u@, że blokowałeś, wiec nie kłam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje zachowanie jest żenujące. Pisze że masz 19 a kłamiesz jak w przedszkolu. Zerowy poziom administracji. Więcej na tej sieci nie zawitam.

Do widzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że za każdym razem gdy runda się rozpoczyna Gracz miał zrobić robić ss'a, że to nie on zablokował respa? (Fuck the logic?) Jakie dowody mogą być w skardze za niesłuszny ban?

Tak swoją drogą popieram Spr!Nt, ponieważ widać, kto ostatni dotykał klocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...