Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ZjaranY.

Ub zjarany

Polecane posty

Twój nick z gry: Zjarany Wengosz

Twój SteamID:

Twoje IP: 89.229.192.1

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):

Powód bana: Wh

Link do screenów: dostalem wczesniej ssy wstawilem czyste i :) dal demko i niby bylem odpalony

Chcialbym aby ktos obejrzal te demko jeszcze raz poniewaz gralem czysto a naprawde mi zalezy na tym serverze i prosze zeby nie ogladal tego demka karq gdyz on chyba nie posiada sluchawek .. Moglby obejrzec ktos te demko jeszcze raz z gory dzieki .Gralem czysto ,wstawielm ssy i polecialem za demko !

Jak nie dostane ub trudno sie mowi znajde se moze inny server albo zakoncze gre.

Przy ogladaniu demka wlaczcie sluchawki .. Sa niektore momenty gdzie wyglada jakbym mial wh ale info dawal marian i hoooch na mikrofonie a na demku tego nie slychac :(

PS:KarQ szkoda mi h@ ze dal ci ubteam :( http://www.speedyshare.com/Sj5VU/zjarany.dem tutaj jest link do tego demka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa niektore momenty gdzie wyglada jakbym mial wh ale info dawal marian i hoooch na mikrofonie a na demku tego nie slychac

Tak, wszystko co gadają słychać tylko tego Twojego infa nie słychać. Przypadek? A może info od Boga?

karq gdyz on chyba nie posiada sluchawek

Na szczęście aż tak biedny nie jestem i posiadam słuchawki:)

13:33 - wychodzi z okna, od razu namierza na model przez ścianę
17:21 - wychodzi ze środka z AWP namierza na okno, wie, że tam jest przeciwnik, dostaje flesha, cofa się po czym wraca aby strzelić...
21:17 - wychodzi z anarchii namierza po prawo na model celownikiem i próbuje skanować
23:10 - ładne skany na gali, namierza po modelu który stoi za winklem
24:05 - wchodzi do anarchii z AWP, czuje ( szósty zmysł?) że gościu stoi za skrzynią oddaje w nią 2 strzały..[/code]

Jeszcze masz jakieś pytania kolego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj KarQ obejrzyj jeszcze raz demko :D to pogadamy...

1.Wchodze przez okno slysze typa lazacego kolo skrzynki myslalem ze z drzwi bedzie wychodzil i chcialem tam celowac, po drodze spotkalem tego typa , bo go wczesniej slyszalem jak juz wiesz karq sluchawki tez prowadza z ktorej strony lewej czy prawej .. ogarniam sluchawki wiec wiem. Slyszalem go z lewej strony przejrzalem i go zabilem..

2.Patrze okno dla czujnosci dostajac flesza widzialem reke tego w oknie przyjzyj sie dokladnie :DZe jak uciekalem od flesza bylo widac reke przyjzyj sie to zobaczysz :D Chyba ze jestes jak kret :D i masz slaby wzrok

3.W anarchii wiedzialem ze typ jest za skrzynka tak ? przeskanowalem drzwi bylo czysto,nastepnie skrzynke wydawalo mi sie ze jest czysto typ wybiegl nie zdazylem go ubic z awp...

4.Piekne skany na gali ? ahahahha czlowieku na gali nie trafilem zadnego skana zadnego .. Nawet nikogo nie zabielm skanem .. Typ stal tam zaczelem tam skanowac walnelem skana lekko w lewo bo myslalem ze zmienil miejsce pozniej dla pewnosci przy skanowalem stare miejsce i polazlem na gale ..No tak celuje po modelach ? tak ? mysle troche ,jakbys i ty pomyslal to tez bys skanowal..

I ty mowisz ze mam wh ? no blagam nie oszukujmy sie napewno w cs grasz mniej odemnie i nie wiedziales ze sluchawki tez prowadza gdzie typ stoi .. Jesli nie ogarniesz nawet tej sytuacji z oknem ze mu reke widac to masz pole widzenia jak kret prosze ciebie obejrzyj jeszcze raz tee demko .. I ty mowisz ze slychac mariana i hoocha jak ja ogladalem demko nie bylo ich slychac?moze dlatego ze jestem ns w grze ich slyszalem akcja piach i gala w piachuui ubilem na gali nie bylem 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostajac flesza widzialem reke tego w oknie

Tak, to ma sens. Miałeś flesha i widziałeś rękę.. Jasnowidz? :)

Jak dla mnie odpalony. Czekam w takim razie nie zdanie innych z UB Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no ,karQ sluchaj na serverze grasz normalnie i tez masz takie akcje ,i ty akurat na demku tego nie widzisz? zobacz dostajac flesza przed odwroceniem sie wystawala reka mialem pol melko wiec troche widzialem ,prosze ciebie przyjzyj sie i nie gadaj ze jestem jasnowidzem i mam 6 zmysl bo mi sie smiac chce

Mowisz ze mam anty ssy ? tak ? Jakbys wiedzial anty ssy sa tylko na steama ,a ja jestem na ns .

Jakbym byl odpalony to bym nie robil z siebie debila i nie pisal prosbe o ub..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbys wiedzial anty ssy sa tylko na steama

Hah teraz to się uśmiałem. Tak tylko na Steam, jasna sprawa:)

Więc czekam na wypowiedź kolegów z UBTeam.

Zamykam aby uniknąć spamu.

(UbTeam otwórzcie sobie jak będziecie chcieli wyrazić swoją opinię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że on miał wh, ponieważ jak demo oglądam wyświetla mi się takie [] coś zielone tam gdzie są ludzie i on tylko przez ściany w to namierzał, więc widać, że wh. UB nie dostajesz.

_ban

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...