Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

fareN

Problem z banem na AC

Polecane posty

Witam ja mam problem taki ze zostalem zbanowany poniewaz mam bana na AC a nie powinno sie banowac ludzi za to ze ma tam bana tylko jezeli nieczysto gra. I odnosnie tego bana na AC to wyniklo tylko z jednej akcji ktora jest jak najbardziej normalna bo to bylo poprostu przewidzenie przeciwnika.

A i jeszcze na paru serwerowniach tez mialem bana za AC ale co do czego wyszlo ze nie bylem odpalony i dostalem ub poprostu to byla zemsta Set1ng'a z dawnych czasow.

Posze o unban

http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/1134

[ Dodano: 2014-06-01, 02:48 ]

Kiedy ktos sie zajmie moja sprawa? a i jeszcze jedno kupilem vipa a nie dzialal i prosze o naprawienie bledu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz bana na AC nie bez powodu. Jak dla mnie taka osoba nie powinna grać u nas na serwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie owe demko, 21:58 tutaj zachowałeś się jak totalny odpał, ciagle patrząc w tamtą stronę. Jednakże mogłeś dostać info, w końcu był to mix + to tylko jedna podejrzana akcja, za którą bana nie powinien dostać. Moim zdaniem ban na AC niesłuszny, dałbym mu również tutaj ub, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem jeszcze ze ta akcja o ktorej mowisz to wszystko wyszlo z wczesniejszej akcji jak lecialem z malego i po prostu pomyslalem ze znow moze tak zrobi. [Odpowiednik akcji 21:58 info? - 19:23]

i zobaczysz ze Tamci Sedziowie sie pomylili tylko jeden NIE.

Panie Karq prosze powiedz co ci nie pasowalo w moich akcjach na tym demku co jest na AC? Ale zapewne nawet nie miales zamiaru zobaczyc i tylko mowisz co widzisz a nic nie widzisz! Wpierw zobacz demko z moimi akcjami i wtedy sie wypowiadaj jak cos chcesz napisac o tym banie na AC.

PS: Taka osoba nie powinna zasiadac w UnBan Team ktora nie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeżeli się negatywnie napisze o kimś to ta osoba jest już "be" i się nie nadaje do niczego. Ja nie jestem tutaj po to abyś ty mnie lubił lub nie. Piszę to co uważam i to co widziałem. (Tak oglądnąłem demko, zdziwiony?!) Są tam akcje, na których jeździsz 100% po modelu. Nawet pomijam fakt o infie bo był to mix, ok. Ale np 3:04 gdzie CT stał na środku i wyczekiwał a Ty wybiegasz i mierzysz już na niego przez ścianę to raczej nie było czyste.. Dostałeś bana na AC nie bez powodu. Moim zdaniem słusznie. Poczekaj na wypowiedź Opiekuna Serwera (PimP'a) bo to prawdopodobnie On zadecyduje czy będziesz grał czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak wybieglem patrzac w tamte miejsce przez sciane bo ja tak gram namierzam juz wczesniej poniewaz znam w ktorym miejscu trzeba mniej wiecej wycelowac. Tez niektorzy tak graja bo jednak to daje ci odrazu wycelowanie w miejsce w ktorym prawdopodobnie jest przeciwnik i to ulatwia zabijanie.

A i jeszcze cos jak bys zauwazyl to [tylko jeden sedzia mial problem z akcja 15:38] [a 2 z akcja 16:42] [i wszyscy 1000% ze wh akcja 21:58] ale wlasnie jest do tego odpowiednik jak juz wczesniej podalem 19:23.

Karq nie wmowisz mi ze ogladales demko jak napisales pierwszy post a jak juz obejrzales to napisz cos sensownego a nie tylko nabijasz post takim czyms CYTAT"Masz bana na AC nie bez powodu. Jak dla mnie taka osoba nie powinna grać u nas na serwie." Przecie ty jestes UnBan Team to musisz sie wywiazywac ze swoich obowiazkow a nie olewac wszystko i napisac to co pisze na jakiejs stronie. Bo jak dla mnie ty nie powinnienes miec UnBan Team bo jestes za malo myslacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że Ty nadrabiasz tym myśleniem:)

"Piszę to co uważam i to co widziałem. (Tak oglądnąłem demko, zdziwiony?!)" - problemy ze wzrokiem? Napisałem przecież że to widziałem.. A po za tym jakbyś również czasem nie doczytał: " Poczekaj na wypowiedź Opiekuna Serwera (PimP'a) bo to prawdopodobnie On zadecyduje czy będziesz grał czy nie."

Więc po co spinasz? Ja wyrażam tylko swoje zdanie na ten temat. A i tak ostateczną decyzję podejmie opiekun serwera. Tyle mam do powiedzenia. Proponuje tutaj już nie spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bana na ac widać spalone akcje, co do vipa pieniądze nie zostaną zwrócone w regulaminie który pojawia się jak się wchodzi na serwer oraz który zaakceptowałeś klikając ok o tym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...