Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GlupiOgr

Skarga na admina Peres

Polecane posty

Witam.

w tym temacie chce przedstawić "znajomość" administracji PB ...

A więc zdażyło mi się wejśc na tekstury mapy. I dostałem bana, okey ban był słuszny i na niego zasłużylem,ale jest tu pewien problem . prosze:

BUILD 6132 SERVER (0 CRC)

Server # 15

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Pozostalo ci 28 minut i 23 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick : OMEGA SHADOW

[AMXBans] Powod : ' TXT '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 38999483 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 79.185.70.223 '

[AMXBans] ===============================================

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

A jak mówi regulamin ( pacz dół) mogłem dostać bana MAX na 5 min a dostałem na 30 min. Prosze blacka o upomnienie administracji servera PB aby banowała zgodnie z reg.:D

5.4 Wchodzenie na tekstury mapy - Kick/ban na 5 minut

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na innych serverach jest na 5 minut tez a na niektorych jest 30 moim zdaniem skarga nie sluszna jest sorki ale teraz patrzalem na regulaminy innych serverow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może gracz nie reagował, robił to notorycznie, było kilka takich uwag do niego. Jest być może notorycznym łamaczem tej zasady. Sam czasem się nie trzymam, jeżeli ludzie robią to zbyt celowo i często. Według mnie nie ma podstaw do upomnienia dla PeReSa. Poza tym admin adminowi daje bany, na prawdę bezsensu. Admin łamie regulamin ? O zgrozo... Wiesz co admin powinien reprezentować ? Chyba przykładną grę...

MOŻE DOSTAŁEŚ NA TYLE BO JESTEŚ ADMINEM ?

ps. Ja bym tobie dał na 3 godziny. Jesteś adminem ? Reprezentuj godnie ten fotel dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga powinna być kierowana nie do PeReSa tylko do Ciebie. Masz admina i nie znasz regulaminu? Ostrzeżenie - tak ale dla Ciebie moim zdaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak Wiele Adminów banuje na 30 min za txt jak ja zostałem Admina to w regulaminie pisało że Ban za txt na 30 min jak teraz wbiłem na regulamin kar banów to widać że się zmieniło lecz ja nie zostałem poinformowany o tym wiec przepraszam za tego bana ale moim zdaniem Blacku mógł zostawić stary Regulamin że kara za txt 30 min bo to wtedy gracze się ogarniają

ale jeśli Black tego nie zmieni to będę już banował na 5 min od tej chwili

Aha i ja tam nwm gdzie masz Admina mnie to nie interesuje ale jak widzę co inni piszą to radze ci się nauczyć na pamięć tego Regulaminu aha i wiesz co ci powiem to co piszesz sobie z kamilkiem na gg to mnie nie interesuje twój kolego mi już napisał o czym piszecie na gg

tutaj masz

<16:28:09> "Kamilek": ten typek mi pisze na gg ze skarga jest sluszna :D

<16:28:28> "Kamilek": ze jestes nie ogarnietym adminem :

<16:28:34> "Kamilek": tak pisze :

i po co mu powiedziałeś żeby on mi napisał na ts że ty gadasz o mnie że jestem nie ogarniętym adminem wiesz co dzieciaczku zacznij może od siebie a potem gadaj o mnie dobra bo przez takich jak ty to płakać mi się chce -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga powinna być kierowana nie do PeReSa tylko do Ciebie. Masz admina i nie znasz regulaminu? Ostrzeżenie - tak ale dla Ciebie moim zdaniem.. Twierdze to samo co KarQ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że skarga jest niesłuszna. Pewnie wchodziłeś na textury po banie który trwał 5 min , to admin miał prawo dać bana na 30 min. Jeśli masz admina to powinieneś przestrzegać regulaminu i dawać przykład innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...