Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Skarga na admina i jego brata

Polecane posty

Mój Nick w grze: TaMeR

Nick Admina/Gracza: VanDarX i jego brat Xixie

IP oskarżonej osoby: Brak

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_0:0:42348128

Data,godzina, mapa zdarzenia: 29 maja br., godzina: Około 11-tej, De_dust2_long(jakiś nowszy)

Opis Sytuacji:

1) Co do VanDarX:

Jego brat gra na tym samym steam, nie powinno być to dozwolone w ogóle, przecież ma flagi admina na serwerze.

2) Co do Xixie:

Oszukuje podczas gry, wyzywa, straszy że pójdzie po BlackDead'a, aby mnie zbanował na serwerze. To dziecko zaczyna już irytować na tym serwerze, nie umie przegrywać.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Brak, ale co do wspólnego steam to wiem od samego admina, bo mi kiedyś o tym pisał. Przymknąłem na to oko, ale co jego brat robi na tym koncie..., nie chce aby wpadł na pomysł wykorzystania przywilejów administratora na serwerze wm.

O co prosisz: BlackDead, sam chyba powinien wiedzieć co powinien zrobić z administratorem, nie chcę nikogo pouczać, więc sami wymierzcie sprawiedliwą karę.

@ Edit: Sory nie ten dział, dajcie to do CoD'a

[ Dodano: 2014-05-29, 16:12 ]

reff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to trochę śmieszne ponieważ mój brat ma dopiero 8 lat skończone (wiem to dziecko ) ledwo co pisze... nie wspomnę o wyzywaniu a co dopiero straszeniu banem i tym ze pójdzie do blacka (którego on nawet nie zna...). Po drugie nie ma dowodów... Po trzecie ja mam admina na WM a nie na cod modzie... Moim zdaniem coś tutaj kręcisz ale ja nie mam prawa tego osadzać wiec poczekamy na wypowiedz innych osób :)

Ps. Jeśli to taki problem ze brat gra na tym steamie to mogę mu powiedzieć ze ma grac na ns. Chociaż nie widzę zagrożenia z jego strony.

Pozdrawiam: VanDarX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vandarx, nie ośmieszaj się, ledwo co pisze? A gra w cs i nie idzie mu tak źle, albo lecisz sobie za przeproszeniem w chuja, albo nie wiec co ty tu próbujesz zdziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vandarx, nie ośmieszaj się, ledwo co pisze? A gra w cs i nie idzie mu tak źle, albo lecisz sobie za przeproszeniem w chuja, albo nie wiec co ty tu próbujesz zdziałać

Nie musisz mi wierzyć, ale taka jest prawda, 13 grudnia kończy 9 lat. Ja już nie zamierzam się wypowiadać ponieważ zaczyna się rozmowa pomiędzy nami czyli tak zwany spam xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, więc tak. Jestem adminem na WM, tak jak VanDarX i często jak gram spotykam VanDarX, jak i jego brata Xixie. Fakt Xixie to jego brat, ale on naprawdę może mieć te 8 lat, ponieważ, gdy on wbije na serwa to wgl nic nie pisze. Nie mówi "siema", "elo" itp. jak wbije. I nigdy nie widziałem, żeby Xixie, coś napisał na chacie, który czytam zawsze, a tym bardziej, żeby przeklinał, albo straszył banem. Więc nwm po co ta skarga. Nie lepiej, żebyście TaMeR, i vandarx, wyjaśnili sobie to np. na STEAM? Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez dowodów.Widuje Vana i jego brata na codzie tylko że brat jego nic nie pisze i na pewno ma te 8 lat i wyzywać od i tego by raczej nie umiał .Mi się zdaje tylko że ty tylko nabijasz posty bo chcesz jakaś range ub albo moda.... Albo po prostu nie lubisz go i chcesz go udupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FrezzeNN, 1) jak bym chciał mu dopiec to już dawno bym napisał skargę, że dzieli steam. 2) Dobra zamknijcie temat, jeśli sytuacja się powtórzy wstawię wycinek z konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...