Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DeviSant

Admin- DeviSant

Polecane posty

Imię:Dawid

Nick:Devi$ant

Ile masz lat:16

Ile grasz w cs`a:Z 4-5 lat będzie ^^

Byłeś już administratorem serwera?:Oczywiście, głównie na tej sieci

Znajomość amxx w skali od 1do 10:7

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu):Mam http://steamcommunity.com/profiles/76561198097700844/

Posiadasz działający mikrofon:Tak

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami:SMS

Dlaczego ty?:Hmph.. Dobre pytanie:) Przede wszystkim dlatego gdyż chciałbym oczyścić serwer z niepotrzebnych oszustów/cheaterów. To tylko odpycha nowych graczy którzy mogliby pozostać na serwerze, poznać trochę sieć. Kolejnym powodem jest umilenie counter-strikowiczom gry. Mam na myśli m.in. voty. Problem stanowi także znajomość CoD Mod'a. Często zdarza się że gracz jest zielony. W końcu każdy CoD Mod inny. Tekst administratora na głównym say'u jest bardziej przekonujący. Gram na serwerze praktycznie od początku, więc z aktywnością nie powinno być problemu. Jestam 2 w /top15, oraz /ranking . Chciałbym także dać do zrozumienia młodszemu ode mnie pokoleniu zakaz używania mikrofonu, przestrzeganie regulaminu itp.Czyli już pewnie schodzę do końca podstawówki oraz gimnazjum.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:Najczęściej TS3, bądź Steam devisant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że gram na COD to potwierdze ze gracz jest bardzo ogarniety, mily, pomocny i jako jeden z niewielu odroznia skilla od wh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Jest na tej sieci od bardzo bardzo dawna i nigdy nie sprawiał kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też na Tak .

+steam

+aktywność

+Miły

+No i podanie przekonało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często gram na COD i chciałem tylko dodać taką małą informację- być może istotną; player często gra na txt.

post-2309-1419128288,33_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...