Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ups :-s

ss`y których brak -_-

Polecane posty

Twój nick z gry: ups :]s

Twój SteamID: 'STEAM_0:1:18959379'

Twoje IP: '46.45.87.13'

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 26.05.2014 - 21:25:06

Powód bana: ss`y

Link do screenów: nie ma ss`ów ... !!??!!

Mam taki oto problem przed chwilą don jakoś tam zrobił mi ss`y których niestety nie ma w folderze cstrike

1 raz w mojej karierze przytrafiło mi się taki coś że nie mam ss`ów na steamie. Może dlatego że w folderze cstrike miałem ponad 100 innych ss`ów (co chwile na każdym jednym serwie dostaje, musze je usunąć) i się nie zapisały nie wiem o co chodzi. 1 Raz mam doczynienia z taką sytuacją.

Decyzja należy do was ja moge jedynie tylko napisać że gram czysto i nigdy nie używałem wspomagaczy dzisiaj miałem też już robione 2x i nie było żadnego problemu a tu teraz taka niespodzianka.

Jestem zdany na waszą łaskę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FrezzeNN, ktos prosił cię o zdanie ?

Poprawka nie można zobaczyc ss'ow w AMX chyba ze na kompie tak . Wejde na lapka i sprawdze każdą możliwą opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://bany.cs-staraszkola.pl/screeny.php

SSy zostały wykonane. Masz 12h aby je wstawić inaczej brak UB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już możecie zamknąć temat przezwyczaiłem się że jestem "usuwany" z różnych serwerowni za niby "czity". Przeważnie dostaje bana na forum a potem w grze z powodem "nara", "żegnamy" itp. U was bardziej się postarali bo nie wierze w to że nie mam ss`ów. Gram 7 lat i nigdy ale to nigdy nie miałem problemu z ss`ami. Zawsze były. Dzisiaj już też 2x miałem robione ss`y i widać jeszcze za mało trzeba się pozbyć bo za dobrze gra ludzi wkurza.

Dzieki KsMiLoF, za to że próbowałeś pomóc. Admini na codzie poziom kompletnie 0 polecam jakiś serwer typu TP lub ONLY STEAM to tam byście się popłakali bo ja na tego tupu serwach nawet ss`ów nie dostaje ponieważ gram za słabo. A tutaj za każdym killem, każdą minutą byłem obrażany za moje umiejętności (dla was czity)

ŻEGNAM FAJNIE BYŁO ALE NIE ŻAŁUJE

PEWNIE DŁUGO BYM NIE DAŁ RADY Z NERWÓW JAK PO 3x DZIENNIE SS`Y BYM DOSTAWAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...