Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
:)

Skarga Kamilek

Recommended Posts

Nick oskarżonego: Kamilek

Nick oskarżyciela: :)

Powód skargi: Multikonto

Dowody: http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=42329&sid=8aa866f1d959e4ac073ab717a34e549a#42329 polegam na wypowiedzi jednego z użytkowników forum. Proszę [email protected] o sprawdzenie IP dokładnie.

Czego oczekujesz: Jeżeli jest to prawda proszę o zabranie rangi admina jak i zablokowaniu chłopa na forum, ponieważ robi sobie konta po to aby dodać sobie "tak" w podaniu. To jest śmieszne a bardziej żałosne. Tak się nie zachowuje 21-letni chłopa.. A 21-letnia baba ( nie obrażając kobiet, bo mam na myśli tylko takie). Taki przykład powinien dawać admin?! Chyba nie. A Ty jeszcze na moda składałeś..

A tu taki regulamin a dokładniej :

II. Konta użytkowników:

1) Każdy użytkownik może aktywnie korzystać tylko i wyłącznie z jednego konta na stronie. Używanie większej ilości kont może zostać ukarane ich zawieszeniem oraz zablokowaniem adresu IP użytkownika. Posiadanie więcej niż jednego konta na stronie z tego samego adresu IP (tego samego komputera), dozwolone jest jedynie w sytuacji, gdy z danego komputera aktywnie korzysta ze strony więcej, niż jedna osoba. W takim przypadku osoby te zgłaszają się do jednego z Administratorów strony, prosząc o pozwolenie na założenie większej ilości kont.

2) Konta użytkowników o niecenzuralnych i wulgarnych nickach będą usuwane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...