Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

McFly

unban PaJa

Polecane posty

sorry mistrzu ale ja jestem PaJa a nie jakas papaja czy ktoś inny a pif paf dał mi bana że czituje a pare minut wcześniej siwy dał mi unbana i moim zdaniem pif paf nie ogarnoł tego i z tego powodu dał mi bana a ssow wstawiłem sporo jak widzisz i nie wiem co jest!!!!widze że wy nie chcecie mnie czy coś nie wiem z jakiego powodu serwer spoko ale admini troch moim zdaniem nie ogarnięci czekam w dalszym czasie na tego unbana bo rozumiem jak bym nie wstawił ssow czy coś a ja ich całkiem sporo wstawiłe niegdy nie czitowałem gram dla przyjemności a tu pierwszy raz kupiłem vipa i od razu taka głupia sytuacja!!!CZEKAM NA ODPOWIEDZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ssy wstawione tylko nie te co trzeba w każdej paczce masz przy najmniej 2 ssy które nie pasują do reszty . Jedna paczka jest z ss'a o tej samej godzinie lecz czakma na wypowiedz innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że to nasza wina jest że nie możesz znaleźć/wrzucić poprawnych SS'ów? Człowieku, ogarnij się. Miałeś parę szans na wrzucenie prawidłowych SS'ów. Jak dla mnie brak UB i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...