Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
McFly

unban PaJa

Recommended Posts

sorry mistrzu ale ja jestem PaJa a nie jakas papaja czy ktoś inny a pif paf dał mi bana że czituje a pare minut wcześniej siwy dał mi unbana i moim zdaniem pif paf nie ogarnoł tego i z tego powodu dał mi bana a ssow wstawiłem sporo jak widzisz i nie wiem co jest!!!!widze że wy nie chcecie mnie czy coś nie wiem z jakiego powodu serwer spoko ale admini troch moim zdaniem nie ogarnięci czekam w dalszym czasie na tego unbana bo rozumiem jak bym nie wstawił ssow czy coś a ja ich całkiem sporo wstawiłe niegdy nie czitowałem gram dla przyjemności a tu pierwszy raz kupiłem vipa i od razu taka głupia sytuacja!!!CZEKAM NA ODPOWIEDZ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ssy wstawione tylko nie te co trzeba w każdej paczce masz przy najmniej 2 ssy które nie pasują do reszty . Jedna paczka jest z ss'a o tej samej godzinie lecz czakma na wypowiedz innych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli wychodzi na to że to nasza wina jest że nie możesz znaleźć/wrzucić poprawnych SS'ów? Człowieku, ogarnij się. Miałeś parę szans na wrzucenie prawidłowych SS'ów. Jak dla mnie brak UB i koniec tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...