Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Propozycja odnośnie adminów

Polecane posty

Witam [you],

Jak wiesz, [you], jest dział odnośnie adminów. Każdy wie, jaki gracz jest adminem na danym serwerze. Jednak nie podano w tym dziale danych odnośnie kontaktów.

Moja propozycja brzmi, aby dodać kontakt (np. w nawiasie obok nicku). Najlepiej aby tego było jak najwięcej, ja proponuje, np. steam, gg, skype. Więcej nie znam takich komunikatorów. Zdanie zostawiam wam.

Pozdrawiam TaMeR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinek, no to proponuję zrezygnować z admina z takim podejściem. Admin powinien być otwarty dla graczy a nie się zachowywać jak dzieciak. u@? Na serio? Admina nie ma serwerze i mam pisać na u@, tak? Chyba po to został zrobiony ten dział, aby wiadomo kto jest adminem na danym serwerze, żeby nie było spamu na sb. Forum - zanim się znajdzie admina do danego serwera to takiego czitera już nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim spamem co do ciebie to bym tez uważał z karierą na forum. Zachowywać się jak dziecko, bo nie chce mieć spamu co 2 minuty, a 3/4 czysta będzie ? Ten kto ma adm an WM wie co to spam, mimo czystości gracza. Jest zgłoś czitera, kto ma steama ma kontakt. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co chcą się ze mną zgłosić to wchodzą w mój profilk i biorą moje gadu czy steam i piszą a tym którym zadka się ruszyć nie chce to piszą bezsensowne posty jak własnie ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jest profil to można zajrzeć. Ewentualnie można kulturalnie napisać na SB czy też jak już napisał Cinek, dział "Zgłoś Czitera" też po coś został stworzony,

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...