Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

d2b90

d2b90

Polecane posty

Twój nick z gry:d2b90

Twój SteamID: STEAM_2:0:1118045282

Twoje IP: 89.66.68.61

Kiedy zbanowany: 21.05.2014 - 16:26:12

Powód bana: Wstaw ssy na cs-staraszkola.pl

Link do screenshotów: brak

Zbanowny przez: Spr!Nt

Admin na którego narzeka wielu graczy oraz inni admini, gdyż zwyczajnie nadużywał władzy i sam prawdopodobnie grał na cheatach oraz często biegał po txt ( zostało potwierdzone screenami)

Cześć,

mam problem, dostałem bana od (byłego) admina Spr!Nt.

Bez podstawnie zbanował mnie i kilku innych graczy po jakichś 10 sekundach gry na mapce westwood_big. Powód "wstaw ssy" i problem mam taki, że screenów nie mogę odnaleźć u siebie na komputerze by móc je wstawić. Nie mam pojęcia gdzie one się zapisuję, (nie wiem czy miejsce zapisu zależy od posiadanego systemu (mam viste)) ale przejrzałem wszystkie katalogi w folderze z grą. Również przez wyszukiwarke mi nie odnajduje.

Proszę o UB ewentualnie w jaki sposób mogę zostać odbanowany?

Dzięki za pomoc.

d2b90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pisze powód wstaw syy to na bank musisz mieć zrobione syy na wstawienie syy masz 12h jak nie to brak ub

syy robią się ałtomatycznie i zapisuje ci sie w conster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

US Siwy. Skoro on rozdawał bany to może przy okazji posiada demko? Dał powód "wstaw ssy" ale z drugiej strony powód jakiś musiał podać. A takiego folderu takiego jak conster nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

d2b90, posprawdzaj folder cstrike lub cstrike_polish, i tam powinieneś mieć 5 SS'ów zapisane w formacie .bmp. Będą się nazywać od nazwy mapki na której dostałeś bana i będą kolejno ponumerowane. Na pewno je masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem no ale niestety nie mam nic takiego. KarQ, wysłałem Tobie prywatną wiadomość z załącznikiem z zrzutem zawartości, jak sam tam widzisz nie mam tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem od Ciebie PW ale w nim żadnego załącznika nie było. A po za tym skąd mamy wiedzieć że ich teraz specjalnie nie usunołeś?

Jeżeli nie ma ich w folderze cstrike to zrób tak: Start-> wyszukaj -> wpisujesz nazwę mapy na której dostałeś bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem wtefy na Cod i nie było napisane że admin Splint robi ss graczowi d2b90 Prawdopodobnie dał perma dają taki powód. Ps on nic nie miał na wet wtedy grałęm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KarQ, Nie miałem czego usuwać ani też nie widziałem powodu by to zrobić. Tak jak pisałem przez wyszukiwarkę mi nie odnajduje żadnych plików.

Załączników dodać nie mogę bo pojemność mojej prywatnej skrzynki na załączniki została przekroczona - choć nie mam żadnych wiadomości.

Poszperałem jeszcze na AMXBans i jeśli to pomoże to znalazłem, że tego dnia Spr!Nt banował o:

- 16:20 - iwkoo

- 16:21 - oDlOt Jak LaTAwIEc

- 16:22 - Don JP FrezzeNN Corleone

- 16:26 - d2b90

- 16:45 - PRZ3M3|<

- 16:48 - VanDarX

- 16:50 - Don JP FrezzeNN Corleone

Dla mnie to dość dziwne, anormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...