Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

_OLO_

Banowanie za aktywny.

Polecane posty

SIEMA WITAM SERDECZNIE-

Pragne poinformowac wszystkich adminow jak i graczy o nastepujacej rzeczy.

Gracze Cs-StaraSzkoła.pl sciagaja sobie CSA! od Blacka czyli własciciela serwera...

Sciagaja CS i nick maja aułtomatycznie ustawiony taki! WIec prosze nie banowac ich z powodem aktywny!

ewentualnie mozna poprosic o zmiane nicku! Wiec nie banowac ich za aktywnego bo to całkiem inne osoby:P

Nicki: Player | csseti oraz Gracz Cs-StaraSzkola

Informacja z polecenia Blacka oraz Pimpa

Serdecznie pozdrawiam _OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie umieja zmienic nicku w cs?? bez przesaady zaczynaja grac i nawet tego nie umieja a banie sadza co 2 strzal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hades, ja osobiście mam kolegę co ma cs ściągniętego z sieci serwerów cs i miał nick tej sieci, a gra on już ładne 2 latka i to bardzo dobrze. Nie którym osobom nie zależy na nicku tylko na grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TaMeR tylko ,że jak na serwer wbija Ci przykładowo 20 osób z takim nickiem to jak to można zostawić??:o

Myślę,że kik dla takiego gracza i poproszenie o zmianę nicku by był najlepszym rozwiązaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście mam kolegę co ma cs ściągniętego z sieci serwerów cs i miał nick tej sieci, a gra on już ładne 2 latka i to bardzo dobrze. Nie którym osobom nie zależy na nicku tylko na grze.
Jezeli gra 2 lata to raczej ma wlasny nick a nie nick ktory jest ustawiony i fakt faktem po 2 latach nie kupil steama co na allegro znajdziesz za 15zl ?? GZ kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie graja na takich nickach.

Co wam to przeszkadza?

Pimp juz dawno temu powiedzial zeby nie kickowac graczy z takimi nickami.

Prosze o zamkniecie tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami mi się wydaję ze gracze o tym nicku są jak boty ktore nie widza o co chodzi w tej grze :D

No ale przechodzac do tematu to po co ich kickowac i banowac ?:D mozna grzecznie poprosic o zmiene nicku bo jak wejdzie 5 osob z takim nickiem to bedzie brzydko to wygladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z reguły osoby wbijające na serva z takim nickiem nie są ogarniete, że można go jakos zmienić, a tym bardziej jak dostaną bana nie bedą wiedzialy co zrobić i pójdą na inny server. Jak dla mnie admin powinien zwrócić na takiego gracza uwage i mu powiedzieć co ma zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...