Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Forumowy Oprawca

Admin tu, admin tam....

Polecane posty

Panowie i Panie,

Doszło do sytuacji, która mnie i nie tylko mnie troszkę zmieszała. Według mnie nie powinno dojść do takiej sytuacji,ale to tylko moje zdanie. Chodzi o naszego kolegę,który jest też na innej sieci. Mianowicie chodzi o Olo, który jest adminem i za drugim podejściem dopiero zdobył rangę UBT. Ten koleżka innej serwerowni i tu nie chodzi o zwykłego użytkownika.

Jest tam adminem. Nie napiszę o jaką serwerownię chodzi, ale kilka osób o tym wie i myślę, że wystarczy. Po co reklamować jakieś lampucerowe forum na naszej sieci. Z tego co zauważyłem, mam inne podejście co do pełnienia obowiązków na jednym forum. Chodzi o samą uczciwość co do takich rzeczy. Jechać na dwa fronty ? To nie dla mnie i jestem anty nastawiony do takich rzeczy.

Według mnie jakieś konsekwencje powinny być wyciągnięte, a WY jak uważacie ?

ps. Jak się mylę, że to nie ten sam człowiek to sypię głowę popiołem. Poza tym jest tam jeszcze jedna osoba, ale to tylko podejrzenia jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jakieś konsekwencje powinny być wyciągnięte, a WY jak uważacie ?

Mam takie samo zdanie. Skoro jedzie na dwa fronty, to najlepiej go zdegradować z każdej rangi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego samego zdania jak gra na kilku serwerowniach to nie powinien składać podania na UBT bo to trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , po pierwsze Cnk masz jakieś dowody na to ?? Myślę , żeby go zdegradować ale najpierw poczekamy na dowody ze on ma tam admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo Zdanie . Ten OLO powinien zostać zdegradowany z rangi UBT i nigdy więcej nie powinien zostać przyjęty na wysokie rangi typu mod ubt i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Cinku znasz moje zdanie :) Dla potwierdzenia mówie: DEGRADACJA. Dostał rangę za drugim razem, powinien wiedzieć, że jest to odpowiedzialna rzecz i starać się aby jej nie stracić, no cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie OLO wpowinien wylecieć z naszej sieci, mógł najpierw przemyśleć co robi. To jest w stusunku do serwerowni nie fer. W sumie do ich serwerowni też, ale u nich ma administratora serwera, a u nas mało, że ma admina to jeszcze UnBan Team!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIema WItam serdecznie ;p

Po pierwsze chciałem powiedziec ze strasznie mi miło ze moja osoba was tak interesuje.

Co do Ciebie CInek to kilka słow powiem.

W temacie napisałes ze jestem adminem na innej serwerowni....ALe nie powiesz gdzie.

Dlaczego nie powiesz???,chetnie sam sie dowiem gdzie jeszcze mam admina bo nie wiem. :trol:

NIe masz zadnych dowodow a wypisujesz te głupoty zeby sobie posty nabic.

GDzie Twoja godnosc rycerska/???? PYTAM GDZIE? :facepalm:

Skladałem wiele podan na admina ale co ci do tego typie?

Przynajmniej sie posmiałem dzieki Tobie Cinek. :D

POzdrawiam _OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo iframe frameborder="0" data-embedcontent="">

/ Do tego chcesz grać bądź prowadzić dwa klany ? Pytanie retoryczne, jakbyś nie wiedział.

Na sb najpierw napisałeś "Daj dowod człowieku! skoro tak gadasz" a chwil po dodaniu linka "ALe co to kogo onteresuje...Nikomu to nie przeszkadza tylko wam".

My dopiero teraz mamy pompy z ciebie szanowny kolego. Ja nie wnikam w wewnętrzne sprawy srv PimP'a, ale UBT to powinieneś stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty cinek nie rozumiesz ze jak bym chciał to tez ci pokaze linka do serwerowni gdzie ma admina J@ tej serwerowni...Ale po co? Kogo to zaboli,kto ma z tym problem,? cinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OLO powiem ci tak . Nie tylko Cinek ma problem z tym . Ja stoje murem za zdaniem Cinka bo mam takie same

Degradacja z rangi UnBanTeam i tyle . Zajmij sie tam tą serwerownią i paszoł wont .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedziesz sie smiał jak za niedługo zostaniesz kopniety w zad bo z tego co pamiętam nie toleruje sie dwulicowych pajaców na tej serwerowni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to że OLO ma admina na innej sieci.

Sam jako J@ posiadam admina na innej serwerowni.

Powiem tak jeżeli OLO będzie mało aktywny jako UBT to po prostu go straci.

_Close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...