Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

M4rioS

Podanie :/

Polecane posty

Imię: Szymon

Nick: M4rioS

Ile masz lat: 16

Ile grasz w cs`a: 2/3 lata

Byłeś już administratorem serwera?: Tak ...

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6/7

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561198137310267

Posiadasz działający mikrofon: Tak... Nareszcie

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: SMS

Dlaczego ty?: Ponieważ potrafię ogarnąć serwer i graczy :). Myślę że nadam się na Admina na tej Serwerowni i serwerze Pb :).

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Steam: wyżej, GG: 31555878, Skype: szymon.gonek

Oceniajcie to podanie patrząc na to jak teraz się zachowuje i patrząc na teraźniejszość a nie na przeszłość

Dziękuje i Pozdrawiam M4rioS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, miałeś admina i straciłeś go nie bez powodu, ciągle PRZESZKADZASZ adminom np. spamując na u@, przeklinasz, tak! PRZEKLINASZ, piszą przekleństwo i cenzurując je np. gwiazdkami też zalicza się do przekleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory że komentuje swoje podanie, ale nie mogę zrozumieć tego, że nie którzy nie potrafią czytać -.- ... DealeR^, FlamasteR, Nie widzicie co napisałem? Oceniajcie mnie teraz a nie... Jeżeli pisze np. kur*a to nie zalicza się to jako przekleństwo :) ... Przepraszam że napisałem prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na nie, miałeś admina i straciłeś go nie bez powodu, ciągle PRZESZKADZASZ adminom np. spamując na u@, przeklinasz, tak! PRZEKLINASZ, piszą przekleństwo i cenzurując je np. gwiazdkami też zalicza się do przekleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...