Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

K@X

Dostałem bana :(

Polecane posty

Mój Nick w grze: K@X

Nick Admina/Gracza: Flamaster

IP oskarżonej osoby: nie zdążyłem zobaczyć :\

Steam ID oskarżonej osoby:nie zdążyłem zobaczyć :\

Data,godzina, mapa zdarzenia:19-05-2014 godz 17:20

Opis Sytuacji:Noto zaczeło się od tego że zbudowałem dobrą kampe.Przy końcu gogle spytał się czy dam fraga to powiedział że dam a tu nagle ko o mnie był flamaster(ścitował pewnie)a ja już spadłem i mnie zabili i oskarżał google mnie że uciekłem z kampy a tak na prawde nie uciekłem tylko chciałem dać im fraga ale flamaster ścitował i był koło mnie.Gdyby flamaster nie ścitował to bym nie miał bana za ucieczkę ale że ścitował to dostałem bana :\ Proszę o wyjaśnienie sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze drogi Podsadzali sie to wskoczyłem na nich i wbiłem do cb dostałeś raz z ppm zobaczyłeś mnie i zacząłeś się oddalać i skoczyłeś z kampy

więc nie rób sb z nas jaj banik słuszny poza tym powinieneś drugiego dostać za mikro. I goglowi powiedziałeś, że nie dasz fraga :) sam potwierdzi co pisałeś

Google i Boski pamiętam tylko ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K@X wes sie ogarnij podsadzalismy sie a flamaster tam wbil a ty spadłeś albo zeskoczyłeś z kampy to jest ucieczka z kampy wienc radze ci przeczytaj regulamin mały dzieciaku

Pozdrawiam Boski :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak że flamaster wbił ponieważ podsadzaliście się ale ja nie widziałem to pomyślałem że ścitował mój błąd :(.

Flamaster masz rację powiedziałem że nie dam fraga ale potem powiedziałem a dobra dam fraga i chciałem skoczyć ale ty się nagle pojawiłeś i nie chcą co skoczyłem na dół :D

ale dobra już wszystko jest wytłumaczone więc nie ma co dalej kontynuować dalej skargę :D więc Koniec już

Sorki Flamaster i Google wybaczycie :(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Boski sam jestes dziecko i idz sie ortografii lepiej poucz.

Po drugie - brak dowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...