Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

dGl_Sp1ryt

demo w

Polecane posty

Panowie nie wiem czy powinienem umieszczac akurat tutaj ten temat ale zrobilem demko graczowi "w" i go zbanowalem poniewaz dla mnie nie jest on kompletnie czysty, prosze o sprawdzeie dema i wrazie mojego bledu o odbanowanie. demo : http://www.speedyshare.com/qJEGJ/ww.rar . NIestety nie wszystko udalo sie nagrac :/ A i jeszcze musze dodac ze przez tego gracza rano ludzie chcieli wychodzic z serwera bo tez nie maja pewnosci do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIema witam...Co do gracza ,,w "to jestem pewny ze nic nie ma.

NA Twoim demku tez nie ma 100 procentowych dowodow na wh.

A to ze gracze NS uciekaja przed nim ze bije ich po głowie nie ma zadnego znaczenia.

Prosze o UB.

POzdrawiam _OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na poczatku puenta dnia ''Wiecej sprzetu niz talentu'', a mianowicie do czego zmierzam. Po prostu gram na sprzecie, ktory umozliwia i poprawiaja moje statystyki w grze. Mam po prostu dobre sluchawki, tak samo jak i myszke. Mam troche doswiadczenia co do serwerow FFA ( lubie raszowac ), co widac na zalaczonym demku, na ktorym jest pokazane, ze glownie powtarzam sytuacje , robiac te same akcje. Nie bede pisac , ze mam STEAM , bo na tym rowniez sa haxy.. Ale wiadome , to do czegos zobowiazuje tak. Nie jest to steam 2k14... Nie bede tlumaczyc sytuacji , bo to nie o to tu chodzi , a ocene pozostawiam Wam.

PS. ''Ludzie opuszczaja serwer'' , czasami tak sie zdarza , ze skoro ludzie sa ''bici'' to wychodza na inny serwer, na ktorym beda w stanie wyjsc na (+) . Gram rowniez popoludniu , gdzie gra full adminow, full vipow i dotychczas nie mieli do mnie zadnych zastrzezen, jedynie raz zostaly zrobione mi SSy.

Prosibym o szybkiego UB.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...