Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Zażalenie na adminów

Polecane posty

Witam.

Składam zależenie a na adminów westermoda, bo po za funnypuma (czy coś takiego) i VanDarX to nie ma innych na serwerze. Nie wiem czemu został zdegradowany ten pierwszy, przynajmniej pilnował porządku na serwerze, a nie. Widać tylko tych 2 adminów, a gdzie reszta? Nie wiem co oni w tym czasie robią. Gracze notorycznie łamią regulamin, nie mówię o odpałach tylko o tych co łamią inne punkty. Zmobilizujcie adminów, albo gracze zaczną wam odchodzić.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co napisał TaMeR to jest święta prawda! Jest zerowa aktywność adminów, no od czasu do czasu jeszcze Ksmiloff wjedzie na 5 min i wyjdziie, ale to co sie tu dzieje, to po prostu porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha gościu. Nie rozśmieszaj mnie. Podpierdalaniem z ucha renomy dobrej sobie nie zrobisz. Wiadomo, nie przyjęli ciebie i już się rzucasz, tym bardziej, że ani Milof, ani ja ciebie nie akceptujemy w podaniu :) Popatrz kto ile ma godzin i pogadamy wtedy. Przykro mi, ale Frajerów nikt nie lubi. Każdy ma pracę, szkolę lub inne zadania związane z siecią. Jeden wziął urlop, bo ma ważne sprawy na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że się mszczę bo mi dałeś na nie w podaniu? Weź gościu co ty masz 10 lat? Tak przypuszczałem że tak będzie z moim podaniem. Nie zamierzam się na kim mścić. Tylko mówię co się dzieje na serwerze. Nie grasz - nie komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha gościu. Nie rozśmieszaj mnie. Podpierdalaniem z ucha renomy dobrej sobie nie zrobisz. Wiadomo, nie przyjęli ciebie i już się rzucasz, tym bardziej, że ani Milof, ani ja ciebie nie akceptujemy w podaniu :) Popatrz kto ile ma godzin i pogadamy wtedy. Przykro mi, ale Frajerów nikt nie lubi. Każdy ma pracę, szkolę lub inne zadania związane z siecią. Jeden wziął urlop, bo ma ważne sprawy na głowie.

Jestem tego samego zdania. Z tego co ja widzę to Cinek jest bardzo często na serwerze, podobnie jak Milof. Według mnie skarga bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że się mszczę bo mi dałeś na nie w podaniu? Weź gościu co ty masz 10 lat? Tak przypuszczałem że tak będzie z moim podaniem. Nie zamierzam się na kim mścić. Tylko mówię co się dzieje na serwerze. Nie grasz - nie komentuj.

Ty mnie tylko rozśmieszasz, bo 12 godzinach roboty, dobrą komedię mam :) Im większy ferment wprowadzisz, tym mniejsze szanse na kolorek, który ci się marzy hue hue

Aż dam ci piwo za poprawienie humoru :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania Cinka, jest rok szkolny, ludzie pracują. Administratorzy to nie roboty, mają swoje życie i poświęcają tyle czasu na forum ile mogą. Bez sensu to zażalenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu? No to pozdro dla was. Jak master złożył podanie na ubt to pisaliście powody na nie bo nie pogodzi czasu na tyle rang. A tu jest taka sytuacja i jeszcze bronicie admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamer dobra ogarnij się i przestań robić z siebie kozła ofiarnego .. Na serwerze spędzam tyle czasu ile mogę dziennie . A że ty masz problem mózgowy to nie nasza sprawa . DZiennie jestem na serwerze po 2-3 godziny tyle ile mogę być . + do tego mam napisane w nieobecnościach że do 20 mam mało czasu bo dużo sprawdzianów .

Tyle w temacie i jeszcze coś chcesz dodać ?

A Cinek jest bardzo często na serwerze nawet przed chwilą był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF, jak grasz tylko w weekendy to zrezygnuj z rangi admina a nie. Przyczepiasz się o to. W tygodniu ciebie nie ma - gt nie kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dziś jest Weekend ? Czy tydzień to jest weekend ? Jesteś popier..... Wróciłeś nie dawno i się do każdego dąsasz bo co nie dostałes żadnej poważnej rangi to masz problemy ? Spier.... i tyle denerwujesz tylko ludzi cepie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zobaczcie że Admini są troszkę starsi mają prace rodzinę itd i nie mają tyle czasu co wy a to że wy gracie 5 godzin dziennie i nic więcej

a oni muszą sie zająć pracą domem a nawet nauką to nie znaczy że są na wasze skinięcie palca. pozdrawiam te wszystkie dzieci co piszą że nie ma adminów wystarczy czasem wejść na forum i napisać na

"Shoutbox" i pewnie jakiś admin sie znajdzie... :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TaMeR, Rozumiem skargę (wiem nie jest na mnie) ale musisz zrozumieć jedna rzecz, admini to są normalni ludzie maja czasami ważniejsze sprawy np. praca/szkoła itp niż siedzenie przed komputerem cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec głupiej kłótni ;) Czekamy na wypowiedzieć Blackdead i także Porobionego ;) Ktoś napisze jeszcze raz tutaj to warn , tylko mogą napisać J@ i H@ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie badz smieszny , gram na westermodzie i jakos nie widze zeby admini nie reagowali na odpalow , zrozum tez ze ludzie maja swoje zycie , jezeli chcesz juz kogos oskarżac to nazbieraj dowodow , a gdy admin sie zjawi to mu je przedstaw a czit napewno bedzie ukarany to dotyczy sie wszystkich , i nie zapominaj o jednej rzeczy "Admin Ma Zawsze Racje" Eloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest bez sensu... !

Powstał kiedyś podobny temat co do adminów jakiegoś tam serwera.

Powiem teraz to samo co tam.

Admini naszej sieci to zazwyczaj jeszcze młodzi, uczący się ludzie.

Nie możemy im rozkazać grać, bo wiadomo że życiowe sprawy są ważniejsze.

Odebranie adminom rang na pewno nie pomorze a wręcz zaszkodzi.

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...