Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ziolek

Propozycja xD

Polecane posty

Witam. Moja propozycja polega na tym aby Piter dodał coś takiego na serwer aby było top15 życzeń i top15 buntów jak sie napisze /top15 to wyskoczy aby wybrać top15 buntów, top15 życzeń a żeby sprawdzić swoje statystyki to pod komendą /rankg i tam pisze danej osoby rank życzeń lub buntów nie sądzę że to obciąży serwer... ale zawsze ktoś może tam pomyśleć. Dlaczego o to pisze??? Bo z tym się fajnie gra zachęca to do buntów lub wykonywania poleceń bo ktoś chce się wzbić w topce. Ja sądzę że to by była fajna propozycja.

:trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory na nie już lepszy byłybło tylko top15 i Rank żeby jak najmniej przeciążać serwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie! ponieważ jest nie potrzebne a po drugie może obciążać serwer a tego nie chcemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE ! Gdyż /top15 i /rank był a jeśli chodzi czy to obciąża serwer to [NIE] Nie obciąża gdyż jest to wbudowane w amxx + to się otwiera za pomocą amxmodx (tak mi się wydaję) a Piter wyłączył to gdyż każdy grał na Fragi :) a teraz tego nie ma. [JB] ma być 4fun a nie dla killów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na NIE ! Gdyż /top15 i /rank był a jeśli chodzi czy to obciąża serwer to [NIE] Nie obciąża gdyż jest to wbudowane w amxx + to się otwiera za pomocą amxmodx (tak mi się wydaję) a Piter wyłączył to gdyż każdy grał na Fragi :) a teraz tego nie ma. [JB] ma być 4fun a nie dla killów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na NIE ! Gdyż /top15 i /rank był a jeśli chodzi czy to obciąża serwer to [NIE] Nie obciąża gdyż jest to wbudowane w amxx + to się otwiera za pomocą amxmodx (tak mi się wydaję) a Piter wyłączył to gdyż każdy grał na Fragi :) a teraz tego nie ma. [JB] ma być 4fun a nie dla killów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne to ale na dłuższą mete nie wypali..

Fajnie dla tych co wolą wykonywać zadania, bo się ścigają w ilości buntów itd..

Dla tych co wolą te polecenia dawać to nie zbyt, bo wiedzą, że nie można pozwolić na jaki kolwiek luz, bo zaraz jeden z drugim się rzucą łasi na fragi jak pies na mięso..

Ale jakby wprowadzić sam rank życzeń to było by super. Wtedy mniej osób by się budyniowało, bo chcą życzenie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pejdz. ma w sumie racje , było by mniej buntów , ale to w sumie gorzej :8 Można nawet dodać coś takiego ,ale Tylko na życzenie , bo bunt + życzenie nie idzie w parze , bo albo to , albo to :D Mógłbyś dodać link , bo wydaje mi się ,że h@ nie będzie się chciało nad tym pracować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...