Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Szeregi ubt nadal dostępne ?

Polecane posty

Imię Adam

Nick: TaMeR

Wiek: 16 za miesiąc będzie 17

Byłeś już w UnBan Team?: Oczywiście że tak, nawet tu na tej sieci.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Ile mogę? To zależy oczywiście od dnia. Jestem uczniem więc wiadomo, że o różnych godzinach kończę, jeszcze odrobienie lekcji, przygotowanie się do lekcji, więc mówię otwarcie, że to zależy od dnia i wolnego czasu. Raz może się zdarzyć, że mogę mieć 3h lub 4, a w inny posiedzę tylko godzinkę. W soboty i niedziele mam tego czasu dużo więcej, więc będę częściej dostępny dla tych osób.

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Adam, pochodzę z Mazowsza, mam 16 lat. Tak jak wspomniałem jestem uczniem. Chodzę do technikum, więc trochę mam nauki. Poza tym nie wyróżniam się chyba niczym od innych.

Wymagania:

- Wiek +15, Spełnione - mam skończone 16 lat a niedługo będzie 17.

- Doświadczenie, Spełnione - miałem tutaj już te zadanie i się chyba spisałem, bo nigdy nie zostałem zdegradowany.

- Minimum 100 postów na forum, Nie spełnione - według mnie nie ma sensu nabijanie jak najwięcej postów w działach które mnie nie dotyczą, lub spamować w zabawach na forum.

- Staż w sieci minimum miesiąc, zdanie należy administracji - Dlaczego mam problem? Bo mam nowe konto i na tym koncie jestem chyba tylko 3 dni. Jednak byłem na forum dużo dłużej, jak większość chyba o tym wie. - niech administracja to rozpatrzy i wyrazi swoją opinie.

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, - Spełnione - aktualnie nie posiadam żadnych ostrzeżeń na swoim koncie.

- Brak konfliktów z użytkownikami forum. - zdanie należy do KsMiLoF - To z nim miałem małą sprzeczkę i to niech zdecyduje czy dalej jest między nami konflikt, bo ja do niego nie mam - tak jak do innych użytkowników.

- Wysoka aktywność na forum. zdanie należy administracji - Nie mam wysokiej aktywności na forum. Zawsze można ją nadrobić, ale niektórzy wiedzą że gram na serwerze wm, i myślę że to mi pomoże.

Obowiązki:

Oczywiście akceptuje oraz będę ich przestrzegał gdy otrzymam tą rangę. Będę się starał jak najlepiej się wywiązać z moich obowiązków.

Coś ode mnie:

Wiem pewnie pewna grupa osób na forum powie, że jakiś mongoł powrócił do sieci i od razu składa podanie na rangę, odpowiedzialne stanowisko. Chcę wytłumaczyć dlaczego. Powróciłem do sieci bo nie przestałem na niej nigdy grać. Grałem cały czas na serwerze wm. Nie wyróżniałem się na serwerze, aby nikt mnie o nic nie podejrzewał. 3 dni temu napisałem do BlackDead'a czy da mi ostatnią szanse i mi ją chyba dał.

Dlaczego ranga członka UBT a nie Moderator?

Podanie składam na tą posadę z kilku powodów. Jednym z nich są nie spełnione wymagania. Sam wiem, że jak się nie ma spełnionych wymagań to podanie ląduje do kosza (mam nadzieje, że z tym tak nie będzie ^^). Drugim powodem jest to, że nie wiem czy BlackDead, jest mi w stanie jeszcze zaufać. Następnym powodem jest to, że gracze często piszą na sb, że mają nie sprawdzone ss'y. Chcą szybko wejść na serwer lecz nie są sprawdzone screeny.

To wszystko z mojej strony zapraszam [you], do wypowiedzi w moim temacie a zarazem podaniu :D. Nie sugeruj się wypowiedzią innych, tylko przeczytaj podanie i wyraź swoje zdanie na temat tego podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

+ przyda się ktoś w ekipie ( bo Noting odpadł )

+ wiek

+ ogar

+ podanie ^^

+/- aktywność ;)

Pozdrawiam, Spr!Nt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście TAk !

+ ogar

+ doświadczanie ;)

+ wiek

+ staż - Tamer wiem , o tym ze ty byłeś już tu od dawna na naszej sieci , tylko miałeś problemy ;)

++ podanie !!

- aktywność to można nadrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

+ był na tej sieci już od dawna

+ ogarnięty

+ bardzo ładne podanie

+ pomoże UBTeam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście TAk !

+ ogar

+ doświadczanie ;)

+ wiek

+ staż - Tamer wiem , o tym ze ty byłeś już tu od dawna na naszej sieci , tylko miałeś problemy ;)

++ podanie !!

- aktywność to można nadrobić ;)

Tylko nie zmarnuj ostatniej szansy, bo jak znowu ci odwali to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście TAk !

+ ogar

+ doświadczanie ;)

+ wiek

+ staż - Tamer wiem , o tym ze ty byłeś już tu od dawna na naszej sieci , tylko miałeś problemy ;)

++ podanie !!

- aktywność to można nadrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu wróciłeś i chcesz coś w zasadzie z miejsca. Widziałem twoje rozmowy z innymi an sb i na prawdę żal było tego czytać. Nie jesteś ogarnięty. Dla mnie spełniasz wymagań i nie chodzi o posty. LUDZIE ON POJAWIŁ SIĘ ZNOWU JAK EMSO. NA PRAWDĘ PO PARU DNIACH TRZEBA BU DAĆ RANGĘ ? ZASTANÓWCIE SIĘ. tYM BARDZIEJ, ŻE ON RANO NIE PRZEBYWA DUŻO AN FORUM, A PO POŁUDNIU UBT DOBRZE SIĘ SPRAWUJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście TAk !

+ ogar

+ doświadczanie ;)

+ wiek

+ staż - Tamer wiem , o tym ze ty byłeś już tu od dawna na naszej sieci , tylko miałeś problemy ;)

++ podanie !!

- aktywność to można nadrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu wróciłeś i chcesz coś w zasadzie z miejsca. Widziałem twoje rozmowy z innymi an sb i na prawdę żal było tego czytać. Nie jesteś ogarnięty. Dla mnie spełniasz wymagań i nie chodzi o posty. LUDZIE ON POJAWIŁ SIĘ ZNOWU JAK EMSO. NA PRAWDĘ PO PARU DNIACH TRZEBA BU DAĆ RANGĘ ? ZASTANÓWCIE SIĘ. tYM BARDZIEJ, ŻE ON RANO NIE PRZEBYWA DUŻO AN FORUM, A PO POŁUDNIU UBT DOBRZE SIĘ SPRAWUJE !

To samo zdanie to Cinek . Taka prawda . Wrócił jak Emso i zniknie szybko jak Emso

+Do tego nie masz odpowiedniej ilosci postow

Nie masz tylu godzin na forum

Jestes od nie dawna i chcesz range ? Oj nie nie nie był już jeden taki i odszedł szybciej niż wrocił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu wróciłeś i chcesz coś w zasadzie z miejsca. Widziałem twoje rozmowy z innymi an sb i na prawdę żal było tego czytać. Nie jesteś ogarnięty. Dla mnie spełniasz wymagań i nie chodzi o posty. LUDZIE ON POJAWIŁ SIĘ ZNOWU JAK EMSO. NA PRAWDĘ PO PARU DNIACH TRZEBA BU DAĆ RANGĘ ? ZASTANÓWCIE SIĘ. tYM BARDZIEJ, ŻE ON RANO NIE PRZEBYWA DUŻO AN FORUM, A PO POŁUDNIU UBT DOBRZE SIĘ SPRAWUJE !

Mądrze gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam tak samo jak Cinek mowi prawde wchodzi typ po powrocie i zara leci na rangi bo kolorku brakuje mu na forum -.-

Jak OLO napisal podanie to sie pruliscie do niego jak nienormalni bo reklamowac siec a ten se kur... wraca i juz pol sieci sika po gaciach i sie zgadzaja ehh zalosne co tu sie zaczelo dziac..

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo prawdy w tym co powiedział Cinek, no niestety TaMeR jesteś spoko kolegą i na serwerze wykazujesz sporą kulturę, lecz na ogół jest tak iż ilekroć ktoś dostaje jakąś wyższą rangę na forum zaczyna się coraz więcej rządzić i udawać "Macho". Sam osobiście znam pare takich osób, a dlatego, że wiem, dlaczego odszedłeś z sieci, czy też Cię wywalili, wolałbym (osobiście) nabrać do Ciebie więcej dystansu i zobaczyć czy faktycznie naprawdę już ochłonąłeś i czy jesteś mniej "wybuchowy", bo to by było trosze bez sensu jak dostałbyś rangę i nagle po dwóch-trzech dniach będą latać jakieś kozackie teksty.

Ja uważam, że powinieneś troszkę jeszcze się wstrzymać i dlatego jestem na Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie można się wypowiadać w swoim podaniu, lecz chce coś powiedzieć do ludzi co piszą że lece na kolorek. Jak bym faktycznie leciał na kolorek to bym skladał podania gdzie się tylko da, a nie złożyłbym podanie na UBT, bo czekają ludzie do UB. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

+ przyda się ktoś w ekipie ( bo Noting odpadł )

+ wiek

+ ogar

+ podanie ^^

+/- aktywność ;)

Pozdrawiam, Spr!Nt.

jestem jak najbardziej na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

_po

Posiedź z nami dłużej, daj się lepiej poznać Użytkownikom Forum.

Moje osobiste zdanie jest takie :

+Wiek

+Stylistyka podania

+Ogarnięty ( taki się wydawałeś jak siedziałeś ze mną na Ts )

Nie zniechęcaj się, złóż podanie za jakiś czas.

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...