Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Pytanie dot. serwera [DR]

Polecane posty

;) Witam ;) nie było mnie jakiś okres czasu lecz czas abym otrzymał odpowiedzi na to pytanie...

Otóż serwerem [DR] nikt się nie interesuje. Kiedyś to były tłumy (full serwer jak grałem) teraz ani krzty ludu. może 1-2 osoby wbiją albo nwm nie patrzę cały czas na GT. Ale nie chodzi mi o to ! Pimp mam do ciebie pytanie czy od jakiegoś czasu zobaczyłeś że serwer się nie rozwija ? nie kwitnie ? Wiesz dlaczego ? Bo zajmujesz się innymi duperelami jak nie serwerem ! Jak robisz serwer to też byś wbił do graczy pogadałbyś i pograł a nie tylko na innych grasz a masz swoje... Proszę cię oraz innych użytkowników o wypowiedź w tym temacie gdyż nie ma adminów (chyba) czasami ktoś wbija [TAK] lecz nie mógłbyś wgrać np: nwm. Rang ? po wbiciu iluś skoków składałem propozycję a ty odrzucasz ;/

Więc proszę cię ;/ zrób z serwerem coś nwm wgraj exp mod'a (zrób) (vipa jak nie ma) (Rangi jakieś) od razu ludziom będzie się lepiej grało i będą chcieli pograć bo będą wiedzieli że coś z tego będą mieli a nie grać tylko dla /top15 ;/

Dobra ja spadam do szkoły proszę was o wypowiedź !!! Każdego użytkownika tego FORUM !!! ORAZ GRACZA [DR'a] gdyż mi zależy aby ten serwer się rozwijał bo jest fajny!

Joł ! Trzymajcie się będę paczał na komy o 14 ;)!!! 3ym'ta się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze...

Ten dział nie jest dotyczący DeathRun'a tylko forum. (odpowiedni dział: http://cs-staraszkola.pl/viewforum.php?f=185)

Po drugie...

Pimp nie zrobi exp moda bo już było dawno to proponowane nie raz a on się nie zgadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exp mod byłby fajne, lecz Skoro pimp nie chce to już jest jego sprawa, a co do grywalności h@ na serwerze, w sumie rzadko się widuje, aby Administratorzy przesiadywali na serwerach, do nich bardziej należy reklamowanie i ulepszanie w jak największym stopniu serwera i tego, by ludziom grało się jak najlepiej. Ale serwer napewno nie może być zaniedbywany, jeśli natomiast h@ nie ma czasu niech znajdzie jakiegoś opiekuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2014-05-15, 17:08 ]

Jestem za dodaniem EXP moda , kiedyś tu grałem częściej , a teraz jest opustoszały i się nie opłaca , nic się nie dzieje nawet nie ma z kim pogadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem EXP moda , kiedyś tu grałem częściej , a teraz jest opustoszały i się nie opłaca.

[ Dodano: 2014-05-15, 17:08 ]

Jestem za dodaniem EXP moda , kiedyś tu grałem częściej , a teraz jest opustoszały i się nie opłaca , nic się nie dzieje nawet nie ma z kim pogadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak prawda to prawda kiedyś grało 10 osób teraz gra żeby nie skłamać max 4,5 osób jestem jak najbardziej za exp mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

asdf napisał/a:

Jestem za dodaniem EXP moda , kiedyś tu grałem częściej , a teraz jest opustoszały i się nie opłaca.

[ Dodano: 2014-05-15, 17:08 ]

Jestem za dodaniem EXP moda , kiedyś tu grałem częściej , a teraz jest opustoszały i się nie opłaca , nic się nie dzieje nawet nie ma z kim pogadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za rozwinięciem tego typu serwera dalej. Chętnie bym pograł na DeathRunie. Kiedyś dużo na nim grałem uwielbiam to można się tam zrelaksować poćwiczyć bunny hopa :D. Nie usuwajcie go. Niech coś ogarną tego DR'A i można grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...