Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

test

Polecane posty

59771417984258709840.png

70623257960838319869.png

04178637877666672821.png

Przyjęło by się czy raczej nie ? Temat stworzono dla testów .

Do pracy wykorzystano gotowy ribbon ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dosc ładne .

Nie ważne czy to jest dla testow czy nie

ale praca ładna i moom zdaniem przyjeło by sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie. Moim zdanie by się raczej nie przyjęło.

Nie wiem czy oceniasz tą pracę dlatego iż mnie nie lubisz przez spięcia między nami gdy byłem aktywny na ss , czy też nie masz wgl gustu . Patrząc na twoją sygnaturkę w sumie nie wiem jak to nazwać , zastanawiam się czy dzieciak nie zrobił by lepiej w paincie z zamkniętymi oczami . Dziękuję Ci za ocenę lecz oceniaj jak normalny cżłowiek , a nie jak dzieciak który szuka zemsty . Tyle ode mnie pozdrowienia dla ogarniętych lecz Funy Ty się do nich nie zaliczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oceniasz tą pracę dlatego iż mnie nie lubisz przez spięcia między nami gdy byłem aktywny na ss , czy też nie masz wgl gustu . Patrząc na twoją sygnaturkę w sumie nie wiem jak to nazwać , zastanawiam się czy dzieciak nie zrobił by lepiej w paincie z zamkniętymi oczami . Dziękuję Ci za ocenę lecz oceniaj jak normalny cżłowiek , a nie jak dzieciak który szuka zemsty . Tyle ode mnie pozdrowienia dla ogarniętych lecz Funy Ty się do nich nie zaliczasz.

Rush3r ja do Ciebie nic nie mam, mimo tych lekkich sprzeczek, tylko oceniam szczerze. Nie lubię się podlizywać po prostu ludziom, bo dla mnie to trochę dziecinne zachowanie. Lecz ćwicz dalej, i kto wie, może kiedyś twoje rangi zostaną tu ustawione. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napis niezbyt widoczny i czysty. Brzydko wygląda i trzeba wysilić wzrok aby zobaczyć co tam jest. Czerwony kształt jest dodany na odwal się. Nie jest dostosowany na biały tle równo. Chodzi przede wszystkim o dół. Także tam przy dole widać pixelozę, która nie jest zbyt atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach takich rang nie ma . Albo ja ich nie widziałem , 1 i 2 owszem pixele , ale 3 już jest ok bez pikseli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne, można by je nakładać na avatar od góry i elegancko by wygladało.

Jednak nie mam zamiaru wracać do graficznych rang.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...