Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Break.

test

Recommended Posts

Brzydkie. Moim zdanie by się raczej nie przyjęło.

Nie wiem czy oceniasz tą pracę dlatego iż mnie nie lubisz przez spięcia między nami gdy byłem aktywny na ss , czy też nie masz wgl gustu . Patrząc na twoją sygnaturkę w sumie nie wiem jak to nazwać , zastanawiam się czy dzieciak nie zrobił by lepiej w paincie z zamkniętymi oczami . Dziękuję Ci za ocenę lecz oceniaj jak normalny cżłowiek , a nie jak dzieciak który szuka zemsty . Tyle ode mnie pozdrowienia dla ogarniętych lecz Funy Ty się do nich nie zaliczasz.

Nie wiem czy oceniasz tą pracę dlatego iż mnie nie lubisz przez spięcia między nami gdy byłem aktywny na ss , czy też nie masz wgl gustu . Patrząc na twoją sygnaturkę w sumie nie wiem jak to nazwać , zastanawiam się czy dzieciak nie zrobił by lepiej w paincie z zamkniętymi oczami . Dziękuję Ci za ocenę lecz oceniaj jak normalny cżłowiek , a nie jak dzieciak który szuka zemsty . Tyle ode mnie pozdrowienia dla ogarniętych lecz Funy Ty się do nich nie zaliczasz.

Rush3r ja do Ciebie nic nie mam, mimo tych lekkich sprzeczek, tylko oceniam szczerze. Nie lubię się podlizywać po prostu ludziom, bo dla mnie to trochę dziecinne zachowanie. Lecz ćwicz dalej, i kto wie, może kiedyś twoje rangi zostaną tu ustawione. ;)

Pozdrawiam.

Napis niezbyt widoczny i czysty. Brzydko wygląda i trzeba wysilić wzrok aby zobaczyć co tam jest. Czerwony kształt jest dodany na odwal się. Nie jest dostosowany na biały tle równo. Chodzi przede wszystkim o dół. Także tam przy dole widać pixelozę, która nie jest zbyt atrakcyjna.

Na innych forach takich rang nie ma . Albo ja ich nie widziałem , 1 i 2 owszem pixele , ale 3 już jest ok bez pikseli ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...