Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

himek

Admin himek

Polecane posty

Imię: Kuba

Nick: himek

Ile masz lat: 16

Ile grasz w cs`a: będzie już 5 lat ale przerwy były

Byłeś już administratorem serwera?: Byłem 3 razy na innej serverowni mogę podać linka jak trzeba

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6.5

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Mam http://steamcommunity.com...61198067328925/

Posiadasz działający mikrofon: Niestety nie

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: Reklamami może czasami coś zapłacę przez sms'a lub przelew ale nie obiecuje

Dlaczego ty?: Byłbym jednym z nielicznym administratorem ze steamem posiadam duże doświadczenie sprawowałem już te funkcje na innej serverowni Posiadałem na innej serverowni funkcje UnBanTeam ale straciłem bo nie miałem czasu na ogarnięcie forum. Jestem miły potrafię rozpoznać skilla od cheata Może nie mam jakiejś tam aktywności na forum ale liczy się server a aktywność na forum obiecuje że poprawie Liczę że dacie mi szanse

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: 35805320 Steam: himek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na Njee ;)

Powody?

+/- wiek

------------------- podanie

- nikt cię chyba nie zna

- 10 postów? Kpisz sobie? To co, że " Może nie mam jakiejś tam aktywności na forum ale liczy się server a aktywność na forum obiecuje że poprawie Liczę że dacie mi szanse " po chu*

mi twoje obiecanie? Popraw się i złóż a nie wbijasz i już admin. Coś ci się chłopcze pomyliło.

- płatność

+ steam

Śmiech na sali :lol: :(( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...