Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

M4rioS

Skarga na Dealer

Polecane posty

Mój Nick w grze:M4rioS

Nick Admina/Gracza: Dealer

IP oskarżonej osoby: Nie potrzebne

Steam ID oskarżonej osoby: nie potrzebne

Data,godzina, mapa zdarzenia:19:40 de_rats_1337 i 20:00 de_headshot

Opis Sytuacji: No więc gramy na mapie rats_1337 jest 2 adminów blade który ogarnia i siedzi na spekcie i Dealer który gra i nic nie ogarnia, nawet Balde miał do niego "wąty" dlaczego gra i nic nie robi... No więc Dealer gdy nie żył pisałem na u@ do niego, żeby ogarnął cele i respkille a on napisał mi wiadomość prywatna na csie ze "nie"... Na Mapie de_headshot pisałem mu to żeby ogarnął respkille bo grasz Raczek cały czas to robił... A on siedział na spekcie i nawet nic nie odpisał.... Chciałbym dodać że admin Dealer gdy pisze mu coś na u@ mówi mi się ja straciłem admina i żebym się nie wtrącał i grozi mi banem za spam na u@ ...

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Nie mam, ponieważ wystarczy opis i świadkowie

O co prosisz: O warna, a jeżeli Porobiony lub Black będą chciali zabrac admina lub wymierzyć inną kare to już ich sprawa :)

Dziękuje pozdrawiam M4rioS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co świadkowie potwierdzą ze pisałeś do niego na u@ i on odpisał "nie" jak dla mnie bez dowodów nic nie zdziałasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam też jak gram to to widzę a jeżeli nie ma dowodów to black może sprawdzić logi . I jeżeli się to potwierdzi to słuszna skarga i powinno być upomnienie lub odebranie adma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to potwierdzam... Nie dość, że Dealer rzadko gra, to jeszcze za przeproszeniem gówno robi na serwie i ma do mnie wąty, że to, że tamto... Szkoda pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym ;) Nasz kolega nie ogarnia posadę Admina na serwerze Paintballu ;) Myślę , żeby mu zabrać rangę Admina pb i także admina serwerze lub ostrzeżenia jakieś mu dać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to, że wypowiadają się osoby, które w ogóle nie grają na PB i rzadko ze mną grają.

Brak dowodów to raz.

Dwa, to to, że boli, że straciłeś admina przeze mnie.

Trzy, "Nie" było napisane do gracza który pytał o zmianę mapy, odpisałem nie, bo dopiero zmieniłem a przed tym zrobiłem vote.

Cztery, jestem bardzo aktywny, tylko nie miałem teraz internetu, jeśli tak rzadko się wchodzi na forum, to potem są problemy, mówię tu o M4rioS i Hawaii.

Pięć, M4rioS, spinasz i spamujesz "Dlaczego był reset", wyzywałeś mnie, że rzadko wchodzę na forum i nic nie wiem a sam teraz spamowałeś na u@.

Sześć, gdy tylko widzę, że ktoś piszę na u@ to zawsze pomogę, sprawdzę, zbanuję itp. itd.

Siedem, Hawaii, to Ty mi piszesz teksty typu "Teraz Ty sprawdzasz, bo przed chwilą ja sprawdzałem"

Osiem, nie zawsze widzę, co ktoś piszę na u@, bo staram się skupić na grze i nie patrzę na say.

Dziewięć, na mapie de_rats siedziałem na specta, dlaczego? Bo byłem afk, z/w i napisałem napisałem to Bladeowi na u@.

Dziesięć, wielokrotnie dostałeś kicka i to nie tylko ode mnie, bo to Ty najwięcej spamujesz na u@, co chwile coś piszesz, co chwile coś nie tak, co chwile cheater, ktoś Cię zabije, od razu leci na u@.

Jedenaście, czasem nie reaguję na u@, ale tylko wiadomości typu "XXX wh!" dlaczego? Dlatego, że rundę temu go sprawdziłem przez kilka rundek (+5) i był czystym wielu graczy nie potrafi pogodzić się z przegraną, z tym, że ktoś jet od nich lepszy.

Myślę, że wszystko wyjaśniłem, w razie czego mogę coś wyjaśnić w szkole na informatyce lub po szkole, dziękuje, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ty sprawdzasz, bo przed chwilą ja sprawdzałem

po 1. Też mi tak napisałeś (jako 1.), a dokładnie to tak: Sprawdź ty, bo ja przed chwilą sprawdziłem

po 2. Napisałem tak, abyś w końcu ruszył swoje za przeproszeniem dupsko, wszedł na spect i sprawdził jakiegoś tam gościa, bo wkurzyło mnie to, że były 3-4 zgłoszenia i wszystko sam musiałem zrobić, bo tb się nie chciało albo musiałeś skupić się na grze. Peres wtedy był afk lub coś tam robił "ważnego" to mu wybaczę, ale mniejsza o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee, to ja zapytałem, czy sprawdzisz, a Ty odpowiedziałeś "Sprawdź Ty, ja przed chwilą sprawdzałem."

Nie ma co "spinać", kłócić się, czekamy na decyzję H@.

@Edit

Prosiłbym także o przedstawienie dowodów. Moim zdaniem świadkowie to pikuś "Przekupienie kolegów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może też się wypowiem ja dopiero 2 razy widziałem że DealeR^, trochę nie ogarnia no ale jest w tym trochę prawdy. Ale to zależy już od H@. Nie pisze żebyś ty DealeR^, miał

mnie za wroga wiec Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, z Tobą mi się całkiem przyjemnie gra, nie chce spin czy czegoś tego typu. :)

Jedna z akcji jak nie ogarniałem to ta, jak na mapie de_rats1337 przeszedłem do specta i po prostu byłem Z/W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...