Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

savio

Skarga Pif Paf

Polecane posty

Więc tak gralismy wszystko bylo normalnie jakis hebrata i hooooch cisneli pif pafa ...

Pif Paf nie mogl sie pogodzic , ze go jada to musial im zrobic ss a byli czysci na steamie ..

Pozniej przyszedl aim byl z pif pafem w teamie 3 osoby pisaly na u@ razem zemna , ze gra aim a on udaje slepego i dalej zajety nabijaniem fragow.Mysle , ze jakby byl przeciw pif pafowi to by polecial w sek..

Skarga moze i zbedna ale wkurza mnie to , ze taki lepek u@ nei czyta wszystko lekcewarzy a czystych skilli na steamie banuje -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dowodow , ze pisalem na u@ ale moge dac demko gdzie gral aim i pif paf a on nic z tym nie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dostosuje sie do wzoru :D .

PS:Czemu w innych skargach wogole nie ma wzoru ? :) i prawie wogole dowodow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mi pisali na u@ to dalem ich na ssy do konca nie wiedzialem ze sa czysci!!!! i nie o to chodzi ze mnie cisneli to daje bany zeby tak bylo to bym banowal pol servera a chyba tak nie jest. powiedz jaki tam byl aim nick? i jakos nie widzialem zeby ktos mi pusal na u@ dobiero potem ktos mi napisal i zbanowalem jedna osobe!!

dzieki to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pif paff, To się wchodzi na specta i się paczy na graczy ..

Przecież jestes adminem więc nie wiem czemu robisz problem z tego że Ci pisali na u@

Skarga słuszna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pif paf sluchaj pisalem ci caly czas od 1 rundy do 4 a pozniej wyszedlem , mowilem ci , ze gra aim a ty zamydliles oczy i grales dalej

Kto pisal ze oni byli odpaleni? herabata moze byl ale nie hoooch poprostu jakis bot co gra pol miesiaca w cs napisal ci na u@ ty sie posluchales jakiegos dzieciaka i dales ss.. Na cb tez pisza na u@ i na sayu ze masz wh to co tez ich sie posluchasz i sam sobie dasz ssy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie robicie problemy, dajcie logi z serwa i będzie wszystko jasne czy pisał czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak gralismy wszystko bylo normalnie jakis hebrata i hooooch cisneli pif pafa ...

Pif Paf nie mogl sie pogodzic , ze go jada to musial im zrobic ss a byli czysci na steamie ..

Jak sa czysci wrzuca ss'y i w czym widzisz problem ??

Pozniej przyszedl aim byl z pif pafem w teamie 3 osoby pisaly na u@ razem zemna , ze gra aim a on udaje slepego i dalej zajety nabijaniem fragow.Mysle , ze jakby byl przeciw pif pafowi to by polecial w sek..

Tak mowisz? Myslisz ze admin siedzi i tylko czyta to pisze mu na Say ?? Admin jest normalnym graczem to nie jest maszyna ktora jest zakodowana na ''U@" ze odrazu reaguje

pif paff, To się wchodzi na specta i się paczy na graczy ..

No patrz jestes z UBT a dalej nie wiesz ze spect jest najwiekszym przypalem na czitow? Nie pouczaj nie ktorych adminow jezeli siedzisz i klikasz na banie ub....

Na cb tez pisza na u@ i na sayu ze masz wh to co tez ich sie posluchasz i sam sobie dasz ssy?

a to admin musi sluchac tylko osob co pisza mu na U@? Bo z tego co wiem ma swoje decyzje a nie tylko co pisza do niego gracze..

Tyle ode mnie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hades to poczytaj to co pif paf napisal .. ze dostal zgloszenie od graczy no to poco ma ich sie sluchac , to jest twoj sens tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mi pisali na u@ to dalem ich na ssy do konca nie wiedzialem ze sa czysci!!!!

jak savio umiesz czytac ze zrozumieniem to zobaczysz ze nie byl pewny wiec dal ss'y wiec chlopie wlacz cs'a kliknij NEW GAME pozniej dodaj boty i po baw sie w admina

AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie NOtihing nie pouczaj nas....My wiemy jak sie banuje.NIe rob z siebie BOGA.

Zajmij sie forum,my serwerem.

Co do skargi kolegi to mozliwe ze Pif paf nie widział ze cos piszesz bo zapewne grał.

Mogł nie widziec poprostu,a Ty dziecko Skarg sie juz popłakałes... :trol:

Druga sprawa ze jestesmy od banowania i jesli ktos dostał ssy a był czysty.Wrzuci i wroci do gry.

NIe widze problemu....I pamietaj graczu to admin podejmuje decyzje komu dac ssy.NIc Ci do tego.

HAdesik BRawo za zjebe dla NOthinga czy jakos tak :8 POzdrawiam _OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok Spoko zajety byl grą ale pisze mu nawet jak dednie to nie zerknie i nie zobaczy czy aim ? To poco on pisal podanie na admina jesli nie ma czasu ogarniac u@ ? przeciez moze grac jako gracz i nic sie nie stanie ? nie bedzie musial robic ss i sprawdzac typow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...