Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Forumowy Oprawca

Skarga na Noth!ng'a z UBT

Polecane posty

Nie interesuje mnie skarga na KsMiLoF w innym wątku. Czy postąpił słusznie czy nie. Nie oto tutaj chodzi. Chodzi mianowicie o kolegę z UBT. Widział całe zajście,że gracz mógł grać na wspomagaczach, jednak nie zrobił nic bo jak on to napisał "Chciałem go banować lecz VanDarX chciał KsMiloFF'owi dać ostatnią szanse by się wykazać".

Teraz moje pytanie jest do kolegi z UBt. Ty kurwa od czego jesteś ? Bo chyba ci się w dupie poprzewracało. Jesteś od jakiś dawania szans lub oceniania admina ? UBT to UnBanTeam ! Czyli zajmujesz się dawaniem lub nie UB i jak coś banujesz zza panelu jak trzeba. Tutaj nic nie zrobiłeś. Skoro skarga była słuszna i admin nic nie zrobił, bo uważał, że nie trzeba (mógł popełnić błąd) to od czego ty jesteś skoro wszedłeś i obserwowałeś gracza ? Admin może się pomylić, ale ty chyba już nie za bardzo, nie ta funkcja na mylenie się tylko to jest odpowiedzialność. Przeliteruję O D P O W I E D Z I A L N O Ś Ć !!! A nie nic nie robienie jak widzisz czitera i modlisz, się aby admin zareagował.

Zapraszam do wypowiadania się i jakiś konsekwencji na w/w kolegę z UBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna! Członek UnBan Team, zajmuje się dawaniem UB, po sprawdzeniu ss'ów gracza lub demka. Ale też jest również od banowania cziterów! Od tego jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że ta skarga powstała na Członka z UBT . Ja mogłem się pomylić ale moim zdaniem on nie miał nic oglądałem jeszcze specjalnie HLTV 2 razy i nic tam nie było . Więc jak Członkowi UBT się wydawało że coś ma to ssy i tyle a nie bez sensowne skargi na mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Zgadzam się Cinkiem UBT to jest odpowiedzialność nie można sobie olewać takich rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarga słuszna. Zgadzam się Cinkiem UBT to jest odpowiedzialność nie można sobie olewać takich rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...