Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
KiLLeR

Skarga na PeReS'a

Recommended Posts

Mój Nick w grze: MoTyW 4 fun

Nick Admina/Gracza: PeReS

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_2:0:1838492128

Data,godzina, mapa zdarzenia: 09.05.2014 - 21:57:27

Opis Sytuacji: A więc tak. Mój brat grał sobie normalnie na serwerze i pisał do PeReS'a, że ktoś ma czity, ponieważ miał prawo kogoś podejrzewać. Potem zaczęła się kłótnia między nimi, którą zaczął PeReS. Gdy się tak obrażali, w końcu PeReS zaczął płakać i dał mu bana na 2 tygodnie. Rozumiem na 3 godziny lub 1 dzień, ale 2 tygodnie?? Według mnie on sobie za dużo pozwala, myśli, że jak ma admina, to może sam wyznaczać czasy banów. Także banuje za mikro, gdy ktoś mówi przez nie, a sam gada przez mikro. :) Co on sobie wyobraża??

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Nie mam, bo PeReS mówił przez mikro, ale daje linka do tego bana: http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=7789

O co prosisz: O UB dla brata/Skrócenie bana i zabranie admina PeReS'owi. :)

PS: Tym razem skarga jest jak najbardziej słuszna. :) Tyle ode mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, to wiesz co jakiś za przeproszeniem gówniarz nie będzie mnie obrażał a tak, że gracza obrażał już mnie 2 razy kiedyś mnie obrażał to już mu darowałem tego bana, i znowu obrażał wiec się wkur.. i już mu dałem tego bana ile ja go mogę słuchać i upominać, że mikro + 16 lub po mutacji i tp.

Opis dokładnie co się działo:

A wiec tak twój brat obrażał gracza i mówił, że ma czity i tp i wiec ja twojego brata i tego kolesia kickłem z powodem: Obrażasz/Przeklinasz no i ten gracz wbija i już nic nie pisał ani nic potem twój brat wbił na serwer i zaczyna mnie obrażać i, więc się tak wkur.., że mu dałem tego bana na 2 tygodnie i nie dość, że miałem zły dzień.

Hahahaha ja zacząłem kłótnię ? chyba człowieku masz coś z głową co ci jeszcze braciszek za bajki mówił ? i jeszcze ja go obrażałem no no naprawdę ciekawa ta bajka niech może to napisze jeszcze w pamiętniku.

Ja banuje za mikro, jeśli są jakieś dzieci jak twój brat kur.. koleś nie wbijasz na paintballa kompletnie i się jeszcze wypowiadasz, że ja banuje za mikro chyba jest coś takiego jak Cytuje "Mikro + 16 lub po mutacji ja oczywiście mam mutacje, jeśli mnie nie słyszałeś to po piszesz takie brednie !!

to samo jak bym ja napisał na cb skargę i kompletnie nie wbijał na serwer tam, gdzie posiadasz admina i pisał takie brednie jak ty teraz, chyba że twój brat tak ci napisał to chłopaczek ma coś z głową za przeproszeniem.

No, chyba że człowieku nie wiesz, co to znaczy mikro + 16 lub po mutacji to się dziwię, że ty posiadasz admina na serwerze.

Ja ci to tutaj może wytłumaczę te znaczenie "mikro + 16 lub po mutacji"

1.jeśli osoba nie posiada 16 lat a ma mutacje to mu się nie daje bana.

2.Jeśli osoba ma 16 lat i można powiedzieć, że ma słabą mutacje to tak, że tej osobie nie daje bana.

Tak, że radzę ci się tego nauczyć na pamięć.

aha, a jeśli podejrzewał gracza o to że ma czity to nie umiał napisać na [email protected] ? take to trudne, a nie do jasne kur... mać będzie pisał na sayu, że on posiada czity !!!!!! (Nic mi nie pisał na [email protected], że posiada czity, ale na ss'ach widać, że pisał na sayu).

Nie posiadam ss'ów jak on mnie obrażał dlatego, że gadał to przez mikro.

Daje ss jak gracza obrażał:

1. http://speedy.sh/WPum6/ss2-na-MotyW-4-fun.bmp

2. http://speedy.sh/8sMSJ/ss-na-MotyW-4-fun.bmp

I moim zdaniem 2 tygodnie go nauczy.

Aha i dlaczego twój brat nie napisał skargi tylko ty za niego piszesz hmmm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha i dlaczego twój brat nie napisał skargi tylko ty za niego piszesz hmmm?

Bo my mamy te same IP. :c Kurde, ale co z tego, że miałeś zły dzień? To nas nie obchodzi. Za obrazę admina ban nie jest na 2 tygodnie. Więc Ty powinieneś dostać upomnienie za to. :p A jeśli Cię to tak denerwuje to tak jak już napisałem, nie nasz problem. Ale posłuchaj mnie. On jak mi mówi, gdy gramy na WM, to bywają trafne oskarżenia osoby. ;) Może i ban słuszny, ale nie na 2 tygodnie... Tobie też z tym czasem bana się coś poprzewracało w "pupie". :) W ostateczności proszę o skrócenie czasu bana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skarga według mnie jest nie słuszna . Z tego co widziałem na ss'ach twój brat zaczynał się

+ do tego mikro.

+obraza

+ostrzeżenie admina

TaG więc admin mógł (według mnie ) dać na tyle bana .

To tyle ode mnie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo my mamy te same IP

No i co z tego, że macie te same ip ?? chyba może się zarejestrować i napisać skargę

wiem, że jest coś takiego jak multi konto, ale nie musi się wypowiadać w twoim podaniu na np Admina albo w innych tam podaniach twoich.

Ale twój brat mnie obrażał nie jeden raz tylko 2 razy tak jak napisałem 1 raz jak mnie obraził to mu nie dałem bana tylko mu go darowałem no i znowu obrażał wiec mnie zdenerwował aha i może tam przeczytaj sobie o mutacji co napisałem.

Ale wiem, że to aż tak nie interesuje cie to, że miałem zły dzień, ale może byś przeczytał dalej co twój braciszek odwalał na serwerze oglądałeś może ssy??.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TaG więc admin mógł (według mnie ) dać na tyle bana .

Mylisz się. :) Max 1 tyg. mógł dać, ale PeReS też nie jest święty. :) Mógł nie reagować, ale nie, sprzeczał się dalej. :)

oglądałeś może ssy??.

Tak, oglądałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha mogłem nie reagować człowieku powoli robisz się zabawny to, czyli jak gracz cb będzie obrażał na serwerze to np obraża twoją rodzinę to tak samo nie będziesz na to reagował ?? na bank mu byś dał bana mogę się z tobą założyć o 100zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to nie jest przesada dlatego, że jak został na tyle bana to coś się nauczy a tak jak bym mu dał na 1 dzień to się niczego nie nauczy.Twojego brata znam bardzo dobrze i wiem, że się nie zmieni i dalej będzie tak robił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne dzieci które składają skarge na byle co ;) Moim zdaniem ten ban jest słuszny tylko Peres mógł dać mniej np. 1 dzień ;) Skarga jest nie słuszna i ktoś jeszcze napisze , w tym temacie to ma warna oprósz Blackdead lub Porobionego

_close

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...