Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vandarx

Skarga na KsMiLoFF'a

Polecane posty

Mój Nick w grze: VanDarX

Nick Admina/Gracza: KsMiLoFF

IP oskarżonej osoby: 88.156.194.149

Steam ID oskarżonej osoby: na non-steamie gra

Data,godzina, mapa zdarzenia:2014-05-10 około 14:50 na mapie:De_Rats_1337

Opis Sytuacji: Zgaszałem mu kilka krotnie na u@ że gracz używa wh. On nic z tym nie zrobił. Gdy się go jeszcze raz zapytałem czy go sprawdzi tym razem na zwykłym chacie to odpowiedział mi: On nic nie ma, gdyby miał to by miał lepsze staty... od kiedy każdy cheater musi mieć PRO staty? Sami zresztą zobaczycie bo nagrałem demko cheaterowi :)

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

http://speedy.sh/7kpkt/2014-05-10-00001.jpg (bez zamalowania niepotrzebnych rzeczy)

http://speedy.sh/htZtP/zaznaczona-rozmowa.jpg ( z zamalowaniem niepotrzebnych rzeczy)

Demko z Cheaterem znajduje sie na HLTV na mapie rats_1337 nick:Re-Volt. (jak będzie potrzeba to założę osobna skargę na Re-volta że cheatował).

o to jego IP: 31.128.8.43

O co prosisz: O ukaranie admina ostrzeżeniem

PS: Proszę o zamkniecie tematu, wycofuje skargę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Pierwsze sprawdzałem go kilka razy -.-

Po drugie że co zabił cię raz czy 2 to znaczy że cheater ?

Owszem jedne miał WH więc dostał ssy ale on nie miał

Nie masz dowodów na to że gracz miał WH czy ogóle używał jakich wspomagaczy . Więc twoja skarga jest do zamknięcia

I patrzałem na gracza ciągle i specjalnie obejrzę HLTV i udowodnię ci że twoja skarga jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Pierwsze sprawdzałem go kilka razy -.-

Po drugie że co zabił cię raz czy 2 to znaczy że cheater ?

Owszem jedne miał WH więc dostał ssy ale on nie miał

Nie masz dowodów na to że gracz miał WH czy ogóle używał jakich wspomagaczy . Więc twoja skarga jest do zamknięcia

I patrzałem na gracza ciągle i specjalnie obejrzę HLTV i udowodnię ci że twoja skarga jest bez sensu

mam pytanie, kiedy go sprawdziłeś jak ani razu nie byleś na specie, a rzadko kiedy padałeś. Nie napisałem ci ze ma wh z powodu zabicia mnie przez niego, lecz przez to ze jak padłem od niego kilka razy to poszedłem na specta i popatrzyłem jak on gra... Na demku widać jak przez ściany patrzy na graczy. ty jedyne co robiłeś to pisałeś na @ takie rzeczy jak: nie blokować mnie!!! itp (nie mam dowodu, lecz Nothing może to potwierdzić,gdyż był wtedy na serwerze :) ). Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie :) , reszta należy już do administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj rozpisane HLTV gdzie strzela do graczy przez ścianę .

Tak mało kiedy padałem 14:12 serio padałem mało kiedy . Zgon do runde

Obejrzałem całe HLTV z ratsa i tam nic nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co mówi VanDarX . Prosił mnie abym wszedł na serwer i go spawdził.

I tak więc można było się domyśleć że ma wh celownikiem jechał przez sciany tam gdzie była przeciwna drużyna.

Chciałem go banować lecz VanDarX chciał KsMiloFF'owi dać ostatnią szanse by się wykazać

Jak dla mnie Skarga Słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak . Dajcie HLTV ;) .. Potem mówcie że skarga słuszna .

Wiesz co ? Sam teraz na siebie wjechałeś dzieciaku . To mogłeś banować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga w zasadzie bez dowodów. Odpisał tobie tak bo miał w zasadzie swoje zdanie. Admin ma zawsze rację, a jak się nie zgadzasz to robisz temat ze skargą na gracza, a nie admina. ||Noth!ng||, zbanowałeś go ? Skoro zgadzasz się z graczem to banuj, a nie czekasz (widać profesjonalizm). Może ktoś nie widzi tego co ty widzisz. Admini nie muszą wszystkiego widzieć. Mógł go zobaczyć i stwierdzić, że nic nie ma, a on później włączył. Admin schodzi an specta i gracz może to obserwować i grać jak lama.

Radziłbym aby tutaj już dyskusji nie było. Poczekajcie na J@ lub H@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...