Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KiLLeR

Propozycja co do podań

Polecane posty

Witam. Proponuję, aby nowi użytkownicy nie wypowiadali się w podaniach na różne stanowiska np.: UBT, Moda. Dlaczego? Dlatego, ponieważ według mnie to jest spam, nowi użytkownicy nie znają tutaj ludzi i nie wiedzą, czy ktoś, kto złożył jakiekolwiek podanie, czy ogarnie. Tutaj dam cytat jednego nowego użytkownika forum, który dopiero wbił, a już spamuje:

Jestem na NIE.

Powody ! UP .

Proponuje za takie posty nagradzać takich użytkowników warnem. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak .. Okej może to być dobry pomysł ale teraz próbujesz bronić się z każdej strony bo i tak twoje podanie nie zostanie przyjęte to po co ta szopka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak .. Okej może to być dobry pomysł ale teraz próbujesz bronić się z każdej strony bo i tak twoje podanie nie zostanie przyjęte to po co ta szopka ?

Nie, nie bronie się, tylko ja uważam to za spam, więc? Dlatego uważam, że za takie posty powinien być warn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to oznajmię tak . Na żadną rangę typu UBT MOD nie przyjmą cię . Wiesz dlaczego ? Bo jesteś ani nie ogarnięty , nie masz 15 lat i pokazałeś się wcześniej . Straciłeś rangi i ich nie odzyskasz .. Taka prawda to więc po co te podania jak każde jest na nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...