Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vandarx

Reklamy w kazdym podaniu :)

Polecane posty

Witam, wszystkich bardzo serdecznie. Moją propozycją jest to żeby do każdego podania (np. na Admina itp) każda osoba musiała robić około 5-10 reklam sieci (oczywiście tej :) ). dzięki temu nawet jak dzieci będą składać podanie to i tak siec zyska na tym. Grałem na dużej ilości sieci i wiem że dzięki temu dużo nowych osób przybywa. Mam nadzieje ze moja propozycja wam się spodoba i zostanie wprowadzona niebawem :).

Pozdrawiam:VanDarX

EDIT

nie chciałem spamować. Peres to nie chodzi o zapłatę za admina tylko na zasadzie jak masz wzór podania na admina to żeby dodać takie coś

-Reklamy sieci (co najmniej 5) (oczywiście podaj linki):

Dzięki temu nawet jak podanie zostanie odrzucone to siec zyska coś na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest taki dział "Zareklamuj nas" i tam gracze jak robią reklamy, to piszą w temacie "Reklamy na Admina [Nazwa moda] Lub, jeśli niema takiego tematu to zapewne gracz gdzieś na dole napisał coś takiego "o to moje reklamy na Admina].

Aha i jest ilość reklam wyznaczona na Admina, czyli, jeśli chcesz robić reklamy na Admina, to musisz zrobić 50 reklam. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest taki dział "Zareklamuj nas" i tam gracze jak robią reklamy, to piszą w temacie "Reklamy na Admina [Nazwa moda] Lub, jeśli niema takiego tematu to zapewne gracz gdzieś na dole napisał coś takiego "o to moje reklamy na Admina].

Aha i jest ilość reklam wyznaczona na Admina, czyli, jeśli chcesz robić reklamy na Admina, to musisz zrobić 50 reklam. :p

Nie zrozumiałeś.

vandarx, ogólnie bardzo dobry pomysł, tylko nie wiem czy dobrze będzie tak utrudniać życie osobom składającym podania na stanowisko administratora serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black jeśli ktoś stara się o admina to na pewno to nie będzie mu przeszkadzało, ponieważ dzięki temu się wykazuje. Jedynie może odstraszać osoby które wiedzą ze admina i tak by nie dostały.

EDIT

Cinek, jak to byłoby wymagane to byś musiał. Grałem na wielu sieciach gdzie jeśli nie było tych reklam, podanie po prostu było nie ważne. I tam raczej każdy robił xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś.

vandarx, ogólnie bardzo dobry pomysł, tylko nie wiem czy dobrze będzie tak utrudniać życie osobom składającym podania na stanowisko administratora serwera.

Niech będzie takie utrudnienie ciągle jakieś dzieci dostają admina ia potem scenki odgrywają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...