Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
divinE#11

SKARGA NA _OLO_ ~_OLO_

Recommended Posts

Mój Nick w grze:divinE`

Nick Admina/Gracza:_OLO_ ~_OLO_

IP oskarżonej osoby:Nie mialem jak sprawdzic.

Steam ID oskarżonej osoby: Tak samo.

Data,godzina, mapa zdarzenia:07.05.14,18;15 de_dust2

Opis Sytuacji:Wiec , to bylo tak , ze kupilem sobie jak zwykle smoke'a i jak zawsze rzucilem na srodek przy bramie dla bezpieczenstwa , zeby terrorysci nie ubili mnie i kogos z mojego teamu awp badz jakas inna bronia , a jakis gracz z mojego teamu ( nie zapamietalem nicku ) żalił sie , ze rzucam wlasnie te smoki ;p napisalem , ze po cos sa te granaty , to zaczal gadac , ze mam sobie w dupe wsadzic itp. itd. Nie chcialem sie z nim wyzywac , bo oczywiscie ja bym dostal bana , a nie on ;) dodam jeszcze , ze to nie jest zadne utrudnianie gry , bo po cos sa te smoki , a jak mu sie nie podoba , to niech nie gra :) OLO , ogarnij sie na drugi raz , bo za bardzo cwaniakujesz i sie madrzysz :) nieraz byla jakas sytuacja , to karasz kickiem lub banem ;] nawet nie wiem po co ten ban , ale chyba nie znasz zasad gry :p

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:-

O co prosisz: Jakies upomnienie lub cos , bo odebrac admina mu nie odbierzecie , ale powinny byc jakies zasady dla tych adminow , bo rzadza sobie na tym serwerze rowno :) pozdro

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'IDZ NAPISZ SKARGE I WROC'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:3819247'

[AMXBans] Twoje IP: '91.188.112.1'

[AMXBans] ===============================================

NIE DYSKUTUJ BO JUZ ROBISZ Z GEBY DUPE BO NAPISALES ZE JA CIE WYZYWAŁEM:P A TO NIE PRAWDA KŁAMCO>:p DOBRA NIE GADAM Z TOBA TYPKU OD SKARG> ELO

KUZWA ! NAUCZ SIE CZYTAC PAJACU -,- NAPISALEM O TYM TYPKU , CO PRZEZ MIKRO GADAL..

@up Sokawicz , a jak ja mam dac dowod? Oni gadali przez mikro , wiec szybko bym tego nie nagrał ;]

Z tego co wiem to hltv nagrywa dzwiek rozmow na serwerze , sciagnij demko daj dokladny czas tej sytuacji bez tego ta skarga nie ma najmniejszego sensu

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...