Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dziki_Wunsz

Bank

Polecane posty

Siemanko :) Ostatnio usłyszałem pomysł o zrobieniu na serwerze tak zwanego "banku" ! Polegało by to na tym ,że po wpisaniu na say'u /bank ,wyświetlało by się menu w którym można by było wpłacać/wypłacać monety . Oczywiście bank był by na hasło ,które dzięki temu zapobiegnie wydawanie monet przez niepożądanych graczy na naszym nick'u . Ostatnio wyszedł taki o to przypadek z graczem o nicku Drapieszny Jaszczomp . Na jego nick'u grał ktoś który wydał mu wszystkie jego monety , a była to spora suma , bo ponad 600 monet . Dzięki temu zapobiegniemy takim o to przypadkom . Liczę , że przyjmie się to na serwerze i spróbujemy go rozwijać . Pozdrawiam Dziki_Wunsz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha "a była to spora suma , bo ponad 600 monet", dlatego ja zawsze wydaje wszystkie na raz, po co je trzymać? ;) Całkiem fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, kiedyś też widziałem ten plugin na jednym serwerze i bardzo dobrze zdawało to egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nwm czy być na tak czy nie, ponieważ, jeśli będzie coś takiego jak Blaku doda ten plugin na serwer to szybko jakiś gracz się podszyje pod kogoś i założy szybko hasło do banku wpłaci te monety całe to już ma ten grasz przewalone, bo całe monety wpłacił mu do banku,a nie zna hasła wiec nwm.

Tak wiec jest tutaj trochę ryzyko na tym.

No lecz jeśli mówicie że jakiś gracz podszywa się pod kogoś i wydaje monety no to tak że jest to bardzo denerwujące no nie wiadomo jak to będzie z tym.

To już zależy od H@ co z tym zrobi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...