Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Emso

Odniesienie się do Bana

Recommended Posts

Odniesienie się do Bana

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=8783

Ja nie citowałem, Hawaii może potwierdzić zrobił mi SS bo go o to poprosiłem bo pewien gracz mówił że coś mam. a z tymi SS to zobaczyłem ze mam 2 Train i te 5 cs-alpin bez sprawdzania je wrzuciłem. a się odbanowałem bo ponad godzinę nikt nie sprawdził [brawo dla UB-Team] Po co mi steam jak mam citowac? nie pokazuje wam że mam steam bo nie wyrażam na to zgody. Mogę dać nawet SS ze mam Steam + cs 1.6 w nim. a chciałem Admina na nick+hasło żeby nie było podszywek pod de mnie. Po co bym płacił za Admina/Premium/VIP'a skoro miał bym citować? a SS są czarne bo na GG odpisywałem jak był robione. Jak mi nie wierzycie to spytajcie się Hawaii może wygląda, że coś mam ale te lata w cs robią swoje i słuchawki, ale tez TS3 na którym jestem codziennie. Było się w wielu klanach ale odchodziłem bo nie było współpracy.

@edit1

CRC32 - To jest kod zdjecia, ale podczas ss jest mała możliwość się zbugowania, gdy gracz wejdzie na pulpit podczas robienia SS sie zbugują i kod się nie zmieni będzie wytwarzał kopie poprzedniego bo nie będą się zdjęcia niczym różnić bo danego gracze nie ma aktualnie w grze.

@edit2

Link do SS z moimi Grami

@edit3

sprawdzcie hltv i zakonczcie temat, wcale to nie takie trudne.

Ale sam powiedz. Po co mam citować jak mam steam?

@edit4

Po 1. SS'y skopiowane

Po 2. Dwa SS'y różne z Traina

Po 3. Sam się odbanowałeś

Po 4. Zarzuty pod UBT i [email protected], które nie są prawdziwe

Spaliłeś się i tyle. Żegnamy ! Idiotom dziękujemy.

1. nie sa skopiowane czytaj @edit1

2. Bo myślałem ze były z Traina bo nawet ich nie sprawdzalem

"zobaczyłem ze mam 2 Train i te 5 cs-alpin bez sprawdzania je wrzuciłem" czytaj ze zrozumieniem

3. Ponieważ chciałem pilnować serwera a nikt z UBT nie było

4. Zobacz kiedy odpisał ktoś z UBT. Ktore nie są?

"idiotom dziękujemy" wiec co tu robisz?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...