Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Emso

Przerwa lub odchodze

Polecane posty

Witam, piszę nieobecność ponieważ straciłem Admina PB, Admin COD oraz range UnBan Team za jedną skargę za przypadkowy spam na [Y@@]. Dla mnie to jest śmieszne jedna skarga i zabrać wszystko... Maja bo więcej skarg i nic się nie dzieje, widać ze H@ [blackDead] nie ogarną... Ale właśnie to on powinien pomagać a nie całymi dniami nic nie robi... Powiesz że chcesz coś kupić to od razu odpisze... Widać ze zależy mu na kasie, a nie na graczach. Wejdzie raz kiedy na serwer zagra 1 czy 2 rundki idzie na spec i afk... Jaki on przykład daje? Pamiętam czasy, że na serwery były pełne a nie jak teraz połowa pusta stoi i na pb max 20 osób [i tak zawyżyłem] bo pamiętam czasy jak grało więcej ludzi była lepsza atosfera zrobiłem przerwę i co zastaje ? Serwery w pół pełne [w szczytach grywalności ] ale i tak stoją serwery puste. Te Serwery padają... Kiedyś to mało ludzi się dostawało i było lepiej. Gracze się starali, a nie jak teraz. Może kiedyś wrócę [jeśli serwery jeszcze będą stać]. Miło gra się z wami fajnie się gada ale Black przesadził. Może od czasu do czasu zajrzę do was. Pozdrawiam wszystkich Graczy i życzę im miłego grania i rozwojów serwerów, niech powrócą stare dobre lata z starymi i nowymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wypierdalaj cweluchu ! Myślisz,że ktoś będzie płakał ? Piękne ss'y były :facepalm: Za skargę odebrane ? Nie, za czitowanie downie, więc piękne słowa twojej głupoty. Do tego się sam odbanowałeś i się Masterowi chwaliłeś na TS'ie. Poproszę bana dla tego neonowca także na forum :DD

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=8783

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wypierdalaj cweluchu ! Myślisz,że ktoś będzie płakał ? Piękne ss'y były :facepalm: Za skargę odebrane ? Nie, za czitowanie downie, więc piękne słowa twojej głupoty. Do tego się sam odbanowałeś i się Masterowi chwaliłeś na TS'ie. Poproszę bana dla tego neonowca także na forum :DD

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=8783

Ja dodam coś od siebie: SPIERDALA*! Trzeba mieć niezły tupet żeby jeszcze pisać o jakiś pretensjach do H@.. Ty masz 13 lat? Ogarnij się człowieku. Zamiast się przyznać do błędu to on jeszcze wąty ma...

Również dołączam się do prośby o zbanowanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać ze H@ [blackDead] nie ogarną... Ale właśnie to on powinien pomagać a nie całymi dniami nic nie robi... Powiesz że chcesz coś kupić to od razu odpisze... Widać ze zależy mu na kasie, a nie na graczach. Wejdzie raz kiedy na serwer zagra 1 czy 2 rundki idzie na spec i afk... Jaki on przykład daje?

Idioto nie zauważyłeś ile jest serwerów? Myślisz, że ogarniecie 5 serwerów + 1 ts'a + sprawy osobiste to takie proste ?

Chyba się dzieciaku pomyliłeś... Czytaj co piszesz, potem pisz. A odebrane rangi to za skargę. ?

Ogarnij się, bo nie ogar to ty jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idioto nie zauważyłeś ile jest serwerów? Myślisz, że ogarniecie 5 serwerów + 1 ts'a + sprawy osobiste to takie proste ?

Chyba się dzieciaku pomyliłeś... Czytaj co piszesz, potem pisz. Że cheatowałeś to admin może + spam ?

Ogarnij się, bo nie ogar to ty jesteś.

Ogarnięcie serwerów nie jest trudne znam się na tym. Mam steam i cituje Brawo Brawo Pomyśl zanim napisesz. No ja nie ogar tylko miałem tyle rang 1 skarga a ze ss sie zbugowały to nie moja wina wejdz tu http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=39284#39284 poczytaj i przemyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Emso, dzieciaku.

Cinek ci wyjaśnił...

"Po 1. SS'y skopiowane

Po 2. Dwa SS'y różne z Traina

Po 3. Sam się odbanowałeś

Po 4. Zarzuty pod UBT i H@, które nie są prawdziwe

Spaliłeś się i tyle. Żegnamy ! Idiotom dziękujemy."

Więc... szkoda mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko opisałem w Twoim temacie o UB. Dwa tygodnie jako sędzia w AC a jednak się przydało.

Idź, nie wracaj, z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...