Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Emso

UnBan Emso

Polecane posty

Twój nick z gry: Emso

Twój SteamID: Non Steam

Twoje IP: 91.238.240.1

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 05.05.2014 - 17:32:22

Powód bana: Wstaw ssy na Cs-StaraSzkola.pl

Link do screenów: Link

jest 7 Screenów Ponieważ była zmiana mapy.

2 ss de_train

5 ss cs_alpin (są czarne bo odpisywałem na GG)

żeby nie było coś o daje przykład innym to czekam aż ktoś z UnBan Team mnie odbanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc.

Była zmiana mapy z de_train na cs_alpin i na screenie z mapy de_train pisze "Nastepna mapa cs_wiocha" a zmieniła się na "cs_alpin"? Oba screeny de_train się różnią.

Kody CRC32 są takie same, a każdy powinien być inny co wiąże się, że screeny są skopiowane.

20329215785578572920.png

@EDIT

Zgadza się, wystarczy kliknąć na każdy plik "cs_wiocha" PPM i wybrać Właściwości, na każdym jest ta sama data utworzenia. Brak UB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię, próba oszustwa, perfidnie grał na WH co widać po kodach CRC32 i po datach utworzenia SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HaHa widać teraz kogo przyjmujecie w szeregi UBT i innych wysokich rang .. Admin DealeR^ mówi prawdę z tymi screenami różnią się i to bardzo .. widać to gołym okiem . Więc jak Porobiony wejdzie albo Black to zobaczy niech odbierze mu rangi i postawi większy rygor do co rang typu Moderator, UBT , Gamer itp .. Bo to co się teraz dzieje to jest po prostu śmieszne . Żeby członek Rangi UBT grał na czitach ? Kto o tym by pomyślał , Rozumiem ktoś dobrze gra i wygląda to na czitowanie ale jeśli się ma WH czy aima to widać gołym okiem to nie jest 2002-2004 rok gdzie AIM czy WH dopiero powstawało i nie ogarniało się jak to działa i jak to wykryć mamy rok 2014 gdzie Aima , WH widać gołym okiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także tego, kody takie same to raz, ale to co zauważył również Cinek - staty różne. Ja od siebie dodam, że data modyfikacji jest przy jednym SS'ie inna a więc jeszcze próbował przy nim grzebać/zmieniać. Jak ktoś taki może być w UBTeam? Zastanawiające. Oczywiście powinno być brak UB i ban na forum za oszustwo. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...