Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Emso

UnBan Emso

Recommended Posts

Twój nick z gry: Emso

Twój SteamID: Non Steam

Twoje IP: 91.238.240.1

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 05.05.2014 - 17:32:22

Powód bana: Wstaw ssy na Cs-StaraSzkola.pl

Link do screenów: Link

jest 7 Screenów Ponieważ była zmiana mapy.

2 ss de_train

5 ss cs_alpin (są czarne bo odpisywałem na GG)

żeby nie było coś o daje przykład innym to czekam aż ktoś z UnBan Team mnie odbanuje

A więc.

Była zmiana mapy z de_train na cs_alpin i na screenie z mapy de_train pisze "Nastepna mapa cs_wiocha" a zmieniła się na "cs_alpin"? Oba screeny de_train się różnią.

Kody CRC32 są takie same, a każdy powinien być inny co wiąże się, że screeny są skopiowane.

20329215785578572920.png

@EDIT

Zgadza się, wystarczy kliknąć na każdy plik "cs_wiocha" PPM i wybrać Właściwości, na każdym jest ta sama data utworzenia. Brak UB.

HaHa widać teraz kogo przyjmujecie w szeregi UBT i innych wysokich rang .. Admin DealeR^ mówi prawdę z tymi screenami różnią się i to bardzo .. widać to gołym okiem . Więc jak Porobiony wejdzie albo Black to zobaczy niech odbierze mu rangi i postawi większy rygor do co rang typu Moderator, UBT , Gamer itp .. Bo to co się teraz dzieje to jest po prostu śmieszne . Żeby członek Rangi UBT grał na czitach ? Kto o tym by pomyślał , Rozumiem ktoś dobrze gra i wygląda to na czitowanie ale jeśli się ma WH czy aima to widać gołym okiem to nie jest 2002-2004 rok gdzie AIM czy WH dopiero powstawało i nie ogarniało się jak to działa i jak to wykryć mamy rok 2014 gdzie Aima , WH widać gołym okiem .

Także tego, kody takie same to raz, ale to co zauważył również Cinek - staty różne. Ja od siebie dodam, że data modyfikacji jest przy jednym SS'ie inna a więc jeszcze próbował przy nim grzebać/zmieniać. Jak ktoś taki może być w UBTeam? Zastanawiające. Oczywiście powinno być brak UB i ban na forum za oszustwo. Tyle z mojej strony.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...