Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

M4rioS

Admin

Polecane posty

Chciałbym prosić o przywrócenie admina mi czyli M4rioS. Dziś znów grałem na moim nicku i ktoś wszedł na moje konto... Hawaii i Emso są światkami. I teraz do tych wszystkich mądrych chce się odezwać :). Po 1 nie mam 10 lat tylko w grudniu 16. Po 2 jeżeli dalej myślicie że to ja grałem na tym koncie co chodziłem po txt grubo się mylicie VolVo v4.5 może to potwierdzić ponieważ był światkiem tego zdarzenia. Po 3 myślicie że sprzedałem tutaj admina i vipa i premke za jakieś konto w metin2? Tak? To pomyślcie po co ja wgl. tutaj coś kupowałem jeżeli chciałem to komuś oddać? Po 4 jak myślicie że mam 10 lat nadal zapraszam na skype. Dlaczego? Dlatego że na telefonie mam wgrane mikro a do kompa mikrofonu nie mam. Jeżeli ktoś chce możecie pisać na priv :). Nie chce was błagać tylko chce was poprosić o to tak po prostu. Myślę że ogarniałem to stanowisko a wszystkie skargi były nie słuszne... Prosze o wypowiedź nie tylko tych wyższych na forum ale też graczy.

Dziękuje i pozdrawiam M4rioS :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów grałem na moim nicku i ktoś wszedł na moje konto... Hawaii i Emso są światkami.

Tak, widziałem to na własne oczy, jak ktoś podszywał się pod M4rioS'a, Emso dał mu perma, więc już nie powinien wejść na serwa, tylko pozostaje pytanie... Jak wszedł na nick M4rioS?

Po 2 jeżeli dalej myślicie że to ja grałem na tym koncie co chodziłem po txt grubo się mylicie VolVo v4.5 może to potwierdzić ponieważ był światkiem tego zdarzenia.

Też byłem światkiem i na pewno nie był to M4rioS, ponieważ on jest ogarnięty i wgl. a ten "ktoś" kto się podszywał zachowywał się jak dziecko

Myślę że ogarniałem to stanowisko a wszystkie skargi były nie słuszne

Niektóre skargi były słuszne, ale to nie te z powodu tego... :D Ale wracając do tematu byłeś dobrym Adminem, ogarniałeś wszystko jak trzeba i jestem ZA tym, aby dać ci jeszcze jedną szansę... tylko pilnuj się, żeby kto nie wszedł znowu na twój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał mu ostatnią szanse. i zamiast Admina na Nick + haslo to moze IP + haslo było by pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze M4rioS, Admina nie dostaniesz bo po prostu nie udowadniasz że należy ci się ta ranga .. Nie dałeś hasła ?? To jak wbił wtedy na twoje konto/Nick czy jak to tam nazwać .. ?? no jak ? No powiedz .. Teraz pewnie odstawiłeś szopkę kazałeś jakiemu swojemu koledze kazałeś wbić na twój nick i grać na nim pokazywać się jak dziecko bez mózgowe a ty se wbijesz powiesz słowa typu " No i co i co ktoś siedzi na moim nicku , zbanujcie go bo to podszywka " Ciekawe że żadnemu z innych adminów z sieci cs-staraszkola takie coś się nie przytrafiło tylko tobie że ktoś ci na nick wbija nie znając twoje hasła . Ja tutaj mam admina już 3 miesiące i ani razu takie coś mi się nie przytrafiło a tobie ciągle krzywda się dzieje dziwne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Nawet jak byłeś to Ty i nie jakaś tam podszywka to NIE ogarniałeś...Zachowywałeś się jak 10-letnie dziecko.Spamiłeś na @@ i pisałeś głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowywałeś się jak 10-letnie dziecko.Spamiłeś na @@ i pisałeś głupoty...

No nie wiem nie wiem ci powiem. Nie pisałem na y@@ bo nie można u mnie bindowac klawiszy oraz nie miałem żadnej skargi na to więc jak nie masz ssów lub czegoś na dowód nie odzywaj się :).

Ciekawe że żadnemu z innych adminów z sieci cs-staraszkola takie coś się nie przytrafiło tylko tobie że ktoś ci na nick wbija nie znając twoje hasła . Ja tutaj mam admina już 3 miesiące i ani razu takie coś mi się nie przytrafiło a tobie ciągle krzywda się dzieje dziwne ....

A to już szczerze mówiąc nie jest moja wina że ktoś wbija na mój nick nie wiedząc jakie mam hasło bo nikomu go nie podawałem... A dowodem na to jest, to że ta osoba/dziecko które bijało mi na nick podawało wam skype i mówicie że miało 10 lat więc pozdro. A z tym moim kolegą co niby wszedł mi na nick zaprzeczasz samemu sobie... Najpierw gadasz że ja sprzedałem komuś admina i wszystko potem gadasz że komuś je dałem a teraz że specjalnie kazałem koledze. No trochę dziwne. A mogę się założyć że bardziej ogarniałem niż ty :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra M4rioS, Skończ bo i tak admina nie odzyskasz . Pożegnałeś się z nim przez własną głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm Moim zdaniem nie masz prawa być tutaj adminem na serwie Paintball , ponieważ nie potrzebnie dałeś komuś hasło do twojego konta lub nie musiałeś robić takiej wielkiej zamieszania , o głupie wkradania się na twoje konto ;) Mogłeś od razu powiedzieć , żeby Blackdead zmienił ci hasło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...