Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
DealeR^

Skarga na Emso.

Recommended Posts

Mój Nick w grze: DealeR^.

Nick Admina/Gracza: Emso.

IP oskarżonej osoby: 91.238.240.1.

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_0:1:59663472.

Data,godzina, mapa zdarzenia: De_tuscan, 04-05-2014, 18:54.

Opis Sytuacji: Admin spamuje na AdminChacie ([email protected]@).

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Screen.

O co prosisz: Ostrzeżenie.

jak są 2 osoby i jedna z TT chodzi powoli po mapie z przeciwnej strony paki to przypominam o celach. Mogę dostać ostrzeżenie odpracuje je.

To się uderza lub coś innego, a nie 20 razy podrząd to pisać. Jak nie reaguje an 2-3 raz to uderz parę razy, nie pomoże to zgładź i tyle. W zasadzie skarga słuszna. Jak nie reaguje za 3 razem, to za 20 też nie, bo ma ciebie w dupie, proste.

Nie no, ta skarga nie jest po chamsku, bo Cię lubię. Napisałem ją dlatego, iż powiedziałem, że utrzymam porządek.

Mogłeś napisać, dwa, trzy maksymalnie cztery razy.

Ty się bawiłeś co było widać po tym, że bind masz o trzech lub czterech innych kolorach, np. czerwony, zielony i żółty. I to dawało taki efekt, że kolory się zmieniały.

To się uderza lub coś innego, a nie 20 razy podrząd to pisać. Jak nie reaguje an 2-3 raz to uderz parę razy, nie pomoże to zgładź i tyle. W zasadzie skarga słuszna. Jak nie reaguje za 3 razem, to za 20 też nie, bo ma ciebie w dupie, proste.

Masz Racje Mój Błąd. Przepraszam

Nie no, ta skarga nie jest po chamsku, bo Cię lubię. Napisałem ją dlatego, iż powiedziałem, że utrzymam porządek.

Mogłeś napisać, dwa, trzy maksymalnie cztery razy.

Ty się bawiłeś co było widać po tym, że bind masz o trzech lub czterech innych kolorach, np. czerwony, zielony i żółty. I to dawało taki efekt, że kolory się zmieniały.

Dobrze Rozumiem Zawiniłem. :( Przepraszam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...