Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

Niestety ale odchodzę z rang UBT/Moderator. :/

Polecane posty

Witam, pewnie niektórzy z was widzieli że jestem coraz mniej aktywny na forum.Niestety zgadzam się z tym i z wielkim smutkiem muszę zrezygnować z rang takich jak UnBanTeam oraz Moderator.Dlaczego ?Dlatego że mam coraz więcej spraw na głowie i mam coraz mniej czasu.Od Lipca wyprowadzam się do Niemiec Lecz teraz trzeba różne rzeczy załatwiać związane ze szkołą itp .. Ponieważ nie robi się takich rzeczy na ostatnią chwilę.Mam też sprawę w sądzie i muszę jechać na nią jechać bo inaczej nie będzie miło dla mnie.I ostatnia rzecz to nauka, zbliża się koniec roku szkolnego no i wiadomo każdy się stara o jak najlepsze oceny. Trudno było mi podjąć tą decyzję lecz jeśli jestem słabo aktywny to poco mam siedzieć i blokować miejsce innym ludziom którzy chcieliby startować na tą rangę. Kto wie może po załatwieniu wszystkich spraw powrócę lecz niestety mało w to wierzę bo jak sami wiecie.W Niemczech będę musiał ciągle się uczyć języka a nie grzać tyłek przed komputerem. Z sieci nie odchodzę lecz rezygnuję z rang. Czasami na kilka minut się pojawię, na DD2 adminem zostaję no bo jeśli siedzę przy komputerze to zawsze pyknąć można trochę.Jak wiadomo na forum jako moderator/unbanteam trzeba przesiadywać więcej niż chwilkę ponieważ trzeba wszystkie ss'y / tematy itp ogarnąć. No będę dobrej myśli że kiedykolwiek powrócę na te stanowiska, myślę że dobrze się sprawowałem : p .Przy okazji Dziękuję za zaufanie że w tak młodym wieku mogłem zostać kimś na tej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...