Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Anonymous

Podanie na MODERATORA : CYTRUS Ponownie

Polecane posty

Gość Anonymous

Imię: Kacper

Wiek: 15

Cztery zdania o sobie: A więc mam na imię Kacper mam lat 15 pochodzę ze ¦ląska ( Mieszkam 2 km od Snoppy czyli rzut beretem ^^) Interesuję się piłką nożną gram w nią nałogowo ale teraz mam przerwę z powodu kontuzji . Kibicuje klubowi polskiemu : Ruch Chorzów a zagranicznemu : FC Barcelona , Borussia Dortmund . Lubie wyjść wieczorkiem z kumplami , na boisko popatrzeć jak inni grają albo wybrać się na jazdę BMX , skoro za czołem pisać o sporcie to lubię też je¼dzić na BMX . Moje ulubione kolory to : Pomarańczowy , ¯ółty (taka CYTRYNKA :D) , niebieski , czerwony , i dużo innych ;) , Bardzo Bardzo lubię słuchać muzyki !! : , mój ulubiony gatunek to : ELECTRO HOUSE , ale też lubię DUBSTEP i RAP ale RAP to tylko jak mam zły humor ;c . Jestem spokojnym człowiekiem i wyluzowanym :D.

Miałeś moderatora na innym forum?: Nie nie miałem jeśli się uda to będzie mój pierwszy :)

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Myślę ze jestem ogarnięty , Jestem Adminem WM , BB i zamierzam być moderatorem , chciałbym pomagać początkującym Adminom ;D i pomóc reszcie graczy jeśli by poszukiwali pomocy :D

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Napewno wysłucham tej osoby i postaram się pomóc ;)

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): steam: CYTRUS

5 reklam Forum: Podeśle blackowi jak zrobię :)

PZDR : CYTRUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ogarnięty (+)

Podanie (+)

Wiek (-/+ minimalny)

Steam (+)

Ja na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Również jestem na tak powody:

+wiek

+podanie

+zależy mu

+miły

Mam nadzieję,że nam pomożesz i nie zaniedbasz tej posady ;)

Podanie przyjęte gratulacje!

Jeśli Black chce coś dopisać to napisze ;)

Zgłoś się do Mnie na skype lub PW!

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tak jestem,lecz dostał rangę a nie dał reklam.

I tak wgle to to ma tyle ostrzeżeń że nie może pisać postów(ktoś mu je teraz skasował)

A mod nie moze mieć nawet 1 ostrzeżenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...